Ліпосакція – вигоди та ризики

Є мільйони чоловіків і жінок у Сполучених Штатах Пошук простий і ефективні рішення втрата ваги. Хоча регулярні дієти і фізичних вправ є кращим способом для підтримки здорового тіла, багато людей до сих пір проблемні області, які можуть отримати вигоду з хірургічної контурів тіла. Ліпосакція є відмінним варіантом для тих, хто намагається позбутися зайвого жиру в конкретних областях їхніх тіл.

переваги ліпосакції

Ліпосакція вже довели свою ефективність у зниженні жиру в цільових районах. Ліпосакція може проводитися як на підборідді, руки, спину, живіт, стегна, сідниці, стегна, коліна і ікри зменшити кишені жиру і поліпшити зовнішній вигляд. До 10 кг жиру може бути вилучена під час процедури ліпосакції.

Зниження жиру в організмі може не тільки поліпшити зовнішній вигляд, а також може покращити ваше здоров’я. Дослідження показують, що втрата жиру може привести до зниження ризику розвитку серцевих захворювань, діабету і деяких видів раку.

Ліпосакція ризики і побічні ефекти

Найбільш поширені побічні ефекти, пов’язані з ліпосакції є біль, набряк і синяки у кілька днів або тижнів після операції. Довжина періоду відновлення буде безпосередньо пов’язаний з типом процедури ліпосакції ви пройти, а також кількість жиру видалені. Поговоріть з вашим пластичним хірургом для отримання більш докладної інформації про те, що ви можете очікувати протягом періоду окупності ліпосакції.

Більш серйозних ускладненнях, пов’язаних з ліпосакції включають можливі інфекції, алергічні реакції на ліки або наркозу, тривалого часу зцілення, жиру або згустків крові, які можуть мігрувати в легені і привести до серйозних травм або смерті, надмірна втрата рідини або накопичення, опіки, пошкодження шкіри , нерви, або життєво важливих органів.

Для зниження ризику ускладнень після ліпосакції ви повинні вибрати хірурга, який є ради сертифікованих у пластичній хірургії і має великий досвід виконання ліпосакції. Ви, як пацієнт, повинні повідомити своєму пластичного хірурга про вашу повної історії хвороби, включаючи будь-які ліки, які ви приймаєте.