Керівництво по роботі з додаткової терапії

У моїй попередній статті під назвою Easy Guide для додаткової терапії, я пояснив сенс і підхід цієї форми медичного рішення. В іншому випадку відомий як альтернатива або цілісного терапія, вона відрізняється від стандартної медицини тим, що вона бере до уваги весь людина, і їхній спосіб життя, коли мова йде про збереження здорових чи побиття хвороби.

Наступна стаття буде пояснити різні типи додаткових методів більш докладно.

Огляд – взаємодоповнюючі категорії терапія

Додаткові або альтернативні терапії побачити хворобу як дисбаланс, викликані такими факторами, як бактерії, харчування, стрес і травми. Ця втрата рівноваги викликає блокування в життєво важливих внутрішніх людини енергетичні канали, запобігаючи від фізичного тіла працює як треба. Додаткові методи лікування використовувати для лікування дисбаланс або запобігти його виникнення потрапляють в три основні категорії: фізіотерапія, фітотерапія і методи релаксації.

фізіотерапії

Ця форма лікування фокусується на тілі людини і почуття для прискорення загоєння і загального благополуччя. Приклади включають в себе:

масаж
Існує велика різноманітність технік масажу доступні, але в цілому до навченому безкоштовний терапевт натисніть і тріть м’язів тіла і больові точки. Це ефективний спосіб зняття стресу, відновлюється після травми і послаблення побічних ефектів представлена ​​хвороби. Масаж також поліпшити кровообіг і деякі вважають, що зміцнює імунну систему.
голковколювання

Розроблена як частина традиційної китайської медицині, лікування акупунктурою включає вставки крихітних голок (приблизно так само широко, як волосся) в конкретних областях вашого тіла. Це може здатися хворобливим, але насправді більшість людей підтверджують, що вони не відчувають ніякого дискомфорту. Він повідомив, що акупунктура допомагає лікувати побічні ефекти від медицини, сприяє збільшенню енергії і може бути дуже корисним у випадках невропатії (тіло болю, викликаної пошкодженням нервів від хвороб, таких як ВІЛ або лікарські засоби, що застосовуються для їх лікування).

йога

Йога являє собою набір вправ, які стародавні люди практикують, щоб поліпшити своє здоров’я, зменшити стрес і підвищити гнучкість. Фізичний аспект включає в себе дихальні вправи, розтягується і пози, які впливають на внутрішнє тіло. Медитація також використовується, що буде пояснено далі в цій статті в розділі «Методи релаксації.

ароматерапія

Ця форма терапії заснований на передумові, що певні запахи ефективно змінити спосіб ви відчуваєте. Використовували аромати зроблені з натуральних рослинних масел – вони можуть бути вдиханні, використовуваних у ваннах або під час масажу. Це, як повідомляється, відмінний спосіб зняти стрес і втому.

фітотерапія

Рослинні лікарські засоби були використані з самої ранньої історії людства. Виготовлені з рослин, включаючи їх коріння, листя, квіти і ягоди, вони діють в чому таким же чином, як сучасній медицині. Важливо відзначити, що всі ліки, включаючи трав’яні ті повинні бути прийняті в запропонованої дозуванні і побічних ефектів може статися. Важливо також, щоб обговорити будь трав’яні ліки, які ви думаєте про взяття з вашим лікарем, щоб він / вона може проконсультувати Вас з чи вони вплинуть на будь-які інші ліки ви приймаєте або будь-які вже існуючі умови, які Ви могли б мати.

методи релаксації

Цей тип терапії безкоштовний увага зосереджена на психіку людини і уява може сприяти їх здоров’ю та добробуту. Приклади включають в себе:

медитація

У двох словах, медитація є особливий спосіб дихання і концентрації, що дозволяє ваш розум і тіло, щоб стати спокійним, зосередженим і розслабленим. Є багато різних форм медитації – від сидіння в певному положенні із закритими очима, щоб під час прогулянки або дивитися гарний захід сонця.

візуалізація

Це ще один метод, щоб допомогти вам замінити занепокоєння з почуттям спокою. Як правило, він включає вас уявляючи себе на місці ви відчуваєте себе найбільш безпечний і спокійний. Багато відзначали, що це ефективний спосіб зняти стрес і підвищити їх психічний настрій. Він також повідомив, щоб допомогти полегшити біль або побічні ефекти випробували під час хвороби.

висновок

Додаткові терапевтів може запропонувати багатий рішень для просування вашого загального стану здоров’я і рівноваги. В цілому, дуже важливо, щоб дослідити їх кваліфікації і досвіду, а також методи лікування, які вони пропонують, так що ви можете бути впевнені в досягненні найкращих результатів.