як косметичний композитних макетах використовуються косметичні стоматологи для створення більш гарною smiles_

Композитний макети є цінним інструментом в арсеналі косметичних стоматолога інструментів. Вони являють собою простий спосіб для перегляду пропонованих змін для посмішки пацієнтів і дозволяють як стоматолог і пацієнт щоб побачити, як зміни виглядають по відношенню до пацієнтів губ та обличчя. Косметичний віск-UPS зроблено в лабораторії часто красиві, але не показують взаємозв’язок між пропонованими змінами до губ пацієнта і обличчя.

Якщо я зацікавлений у показі пацієнта пропоновані зміни, я можу обережно помістіть реалістичні композитного матеріалу безпосередньо на пацієнтів зуби і ліпити його змінити, як вони виглядають в якості лише 9:55 хвилини. Якщо матеріал дійсно не було ‘пов’язаних’ до зубів легко знімається.

Я використовую ці макети не тільки показати пацієнтові пропоновані зміни, але часто це дозволяє мені швидко випробувати різні погляди, тому я можу працювати, що погляд краще для пацієнта. Часто, я хотів би подивитися, як довго мені потрібно зробити зуби пацієнта на ящик оптимального погляд проти своїх губ і визначення того, якої довжини, що виглядає, коли вони насправді посміхатися і говорити. Одного разу я створити погляд, мені подобається Я можу сфотографувати нову усмішку і прийняти дослідження враження від макету до їх усунення. Якщо вони ретельно зроблено, і пацієнт дуже задоволені змінами ріжучого індекс може бути зроблено за наявності пацієнта укус в силікон і робить індексацію і точне положення нового ріжучого краю зубів верхньої щелепи по відношенню до нижніх зубів. Цей індекс може допомогти кераміста дублювати зміни при наступному виготовленні фарфорових ламінатів.

Якщо пацієнт хоче, щоб “спробувати” специфічний погляд, ці макети можуть бути насправді пов’язані на зуби, щоб дозволити пацієнтові виходити з офісу і спробувати зовнішній вигляд протягом декількох тижнів або більше. Пацієнт може виявити, що він (або вона) або любить новий погляд чи може запропонувати подальші модифікації. Ця інформація може бути надзвичайно цінними не тільки для пацієнта, але і косметичний стоматолог при плануванні справи і в лабораторію, яка буде використовуватися для виготовлення будь-яких більш постійні реставрації порцеляни.

Ретельні вимірювання можуть бути виготовлені з мого кабінету моделі, так що моя лабораторія може або зробити більш точну косметичних воскової або навіть виготовити фактичного порцеляни ламінатів. Я можу передати інформацію про необхідної довжини, форми і положення краю для зубів, що лабораторія буде створювати для пацієнта .. Я посилаю лабораторії моєї моделі вивчення і фотографії, щоб розглянути.

Ще одна з головних переваг макети в тому, що вони дозволяють пацієнтові краще зрозуміти, що зміни можливі і дозволити їм прийняти правильне рішення про те, скільки і які косметичної стоматології вони зацікавити Часто після перегляду макета до пацієнт відповідає, що вони поняття не мали, скільки різниця деякі “невеликі зміни” може зробити у своєму посмішкою!