жирної догляду за шкірою – хороша новина і погана новина

Що ви хочете в першу чергу, хороші новини чи погані? Почнемо з хороших новин. Жирна шкіра може насправді краще, ніж віку нормальна або суха типів.

Надлишок шкірного сала є свого роду мастилом, і це також відмінний спосіб тримати гідратації на оптимальному рівні, так що якщо у вас є такого роду проблеми, жирної догляду за шкірою може бути в певному сенсі простіше. Чому? Через більш високого рівня вологи, тим менше зморшок і тонких ліній і ваше обличчя буде залишатися гладкою і більш пружною довше.

А погана новина? Це збирається бути складним, якщо ви страждаєте від цього стану, щоб зберегти ваш колір обличчя гладкою, сяючою і без плям. Але принаймні у вас не буде стільки зморшок!

У чому причина?

Є багато причин і одна з них протизаплідні таблетки. Іншими причинами можуть бути надлишок гормонів, таких як андрогенів, які викликають сальних залоз в нашій шкірі починають битися швидше. Зазвичай це відбувається в підлітковому віці і кошмар кожного підлітка як надлишок шкірного сала може засмітити пори і що в свою чергу може призвести до акне, прищі і вугрі.

Що є кращим жирною шкірою?

Найбільшою проблемою є, щоб позбутися зайвої олії, фактично не викликаючи зневоднення. Якщо занадто багато знімається, залоз триватиме виробляти більше, щоб замінити його. Перше, що потрібно зробити, це знайти м’яке миючий засіб і щоб переконатися, що немає ніяких мінеральних масел в ньому.

Друга річ, мити обличчя в досить гарячу воду, а потім промити його холодною, а потім застосувати чистої рожевої води. Що збирається посилити пори і після цього ви можете нанесіть зволожуючий крем, яка знову, без масла.

Чи не мийте ваше обличчя більш ніж у два рази в день, яка також може стимулювати сальні залози виробляти те, що ви намагаєтеся позбутися!

Інші поради в жирній догляду за шкірою, щоб уникнути пити занадто багато алкоголю, так як це може призвести до печінки перевтоми в позбавленні від токсинів.

Натуральні рослинні екстракти в жирній косметичних продуктів

Якщо ви використовуєте спеціальні масла, такі як масло жожоба і бабассу воску, це дійсно допоможе в гідратації, зберігаючи при цьому виробництво шкірного сала під контролем .. Ці секретні компоненти, які допоможуть вам перед найбільшим викликом в жирній догляду за шкірою, яка зволожує і скорочення виробництва сальних залоз. Я знаю тільки одну компанію, яка використовує ці чудові інгредієнти в продуктах по догляду за шкірою жирна. Ви можете дізнатися більше, відвідавши мій сайт нижче.