Як знайти ефективний крем для обличчя для сухої шкіри

Ви ситі по горло, намагаючись знайти крем для обличчя для сухої шкіри, що працює? Це не проблема, тому що відповідь не на етикетці інгредієнтів. Все, що потрібно знати про те, які інгредієнти, щоб шукати і які з них, щоб уникнути.

У цій статті ви дізнаєтеся, як визначити обличчя крем для сухої продукт для догляду за шкірою її ефективним інгредієнтів. Я вкажу інгредієнти, які ви хочете, щоб триматися подалі від потім вкажемо інгредієнти знати.

При пошуку вашого крему для обличчя, інгредієнти ви безумовно хочете, щоб уникнути є:

Парабени: синтетичних хімічних речовин, які є дуже ефективними і потужними консервантів. Їх метою є збільшити термін зберігання і може бути ідентифікований з назвами на зразок methylparaden або propylparaden.

Їх слід уникати, оскільки вони можуть викликати різні алергічні реакції.

Мінеральне масло: це масло насправді є побічним продуктом виробництва Нафта! Мінеральне масло також відомий під іменами, як парафін і дитячого масла і використовуються в якості дешевого наповнювача в продуктах догляду за шкірою. Навіть при тому, мінеральне масло відчуває, як ніби він зволожуючий шкіру це не так.

Це масло насправді заважає нормальному потовиділення, забиває пори і запобігає шкіру від токсинів.

Парфуми: всі ті хороші квіткові запахи хімічних речовин … насправді багато токсичні або канцерогенні.

Тим не менш, є здорові натуральні інгредієнти вам потрібно буде шукати в крем для обличчя для сухої продукт для догляду за шкірою. До них відносяться:

• натуральний вітамін Е – крем для обличчя продукти зберігаються з природною (а не синтетичних) вітаміну Е, змінює ефект старіння на шкірі, і, зменшує поява тонких ліній і зморшок.

• Олія з виноградних кісточок – на відміну від мінерального масла, це масло є потужним антиоксидантом і створює невидиму плівку на шкірі, яка утримує вологу дюйма

• Олія жожоба – це масло для глибокого зволоження шкіри, що робить його відчувати себе м’якою, як оксамит. Наша шкіра бере масло жожоба і без загрози прориву або реакції, тому що склад дуже схожий на людину шкірного сала.

• Олія авокадо – є глибоко зволожуючим природні масла, який повністю сумісний з власним масла вашої шкіри мається на увазі не забиті пори.

Не помиліться про це, навіть якщо суха шкіра може вплинути на молодих людей, це більш проблематично, оскільки Ви старієте. Тому найкращий крем для обличчя для сухої шкіри насправді допомагає затримати ознака старіння. Інші ефективні інгредієнти, які ви, можливо, захочете дізнатися більше про включають вакаме, коензим Q10 і Funtional кератину.

Відвідайте мій сайт, щоб дізнатися більше про більш нові та цікаві природні інгредієнти крему для обличчя.