як лікувати герпес, який був поруч з моєю губи на 2 тижні – поради про те, як позбавитися від герпесу

Це взимку на даний момент (весна завтра), і я була дратівлива герпес на правій стороні губи буквально за 2 тижні, і він не піде. Все, що я міг зробити? До речі мені 13 років і здоровим. Я не ставте на нього нічого крім Paw Paw кремом.

Якщо у вас також є герпес, то ось декілька порад про те, як лікувати герпес, який може допомогти вам вилікувати його. Покладіть парфуми на це, він буде жалити деякий час, але це вб’є кореня. Тоді просто говорите на дійсно хороший герпес крем, але не торкайтеся до нього, якщо ви не мити руки спочатку і мити їх після, а тому ви не поширюють його. Я також використовував продукт під назвою “герпес вільним назавжди” для герпесу і він працює добре.

Як ви вже знаєте Стоматит, герпес обидва герпес! Моя дочка отримує вірус чуття, коли вона підкреслила. Він поставляється у вигляді жахливої ​​рани виразки. Вона спробувала багато ліків і зрештою вона пішла на Zoloft. І так, це ніколи не йде! Так як герпес викликається вірусом герпесу не ваш відповідь. Я отримав герпес на губі раніше. Ви є частиною американської проблеми

Ну я пробував різні речі для лікування герпесу. Одна річ, я думаю, допоміг було приймати добавки лізину, що ви можете дуже багато забрати з продуктового магазину. Я знаю, що мої губи завжди отримаєте потріскалися, коли у мене герпес, тому я взяв HL30 який є герпес бальзам для губ. Її насправді дуже акуратно він допомагає лікувати, захищати та звільняти герпес і герпес. Щоб насправді спробувати убити біль я використовував Releev яких є препарат застосовується з крапельницею.

Я просто покласти шматочок тканини під важким, і застосовується таким чином, нічого не пролилося. Речі, які я б не використати це Campho phenique герпес лікування, оскільки він сушить болить, але потім робить його зламати який супер болючим, а потім ви залишаєтеся зі шрамом марки. Також Abreva не надто допомагає, він прийняв настільки ж довго, як і будь-які інші ліки я пробував раніше, тому я не став би витрачати 13-15 баксів на ньому. І так само, щоб захистити його подальшого використання соломи пити рідини, щоб не терти ліки і зберегти його чистим. Надія, що допомагає!

Герпес кінцевому підсумку, як відкриті рани або виразки навколо рота. вони свербіж, тобто сухість шкіри і печіння або відчуття tingleling потім набряк або виразки б з’явитися. використовувати щось на зразок Lipactin або Abreva, щоб допомогти залікувати його також не піп або втирати його, що може поширити його і зробити його гірше.