як використовувати солярій для великих результатів

Люди взагалі люблять є відмінний загар. Це бронзовий погляд говорить багато, що у вас є час, щоб провести на сонці, відпочинку, збору променів, з якого потім, здається, говорять «успіх» для багатьох, тому що у вас є вид вільного часу, щоб зробити це. Хороший рівну засмагу змушує вас виглядати здоровим. Але засмага дійсно здоровим? Це може бути, але це повинно бути зроблено правильно, так, щоб під цим вбивцею загар ви не робите до пошкодження шкіри.

Засмага відбувається, коли шкіра виробляє додаткові пігменту (забарвлення), щоб захистити себе від опіків в результаті цих ультрафіолетових променів. Природне сонячне світло і ультрафіолетові лампи в солярії виробляють ці УФ-променів. З солярії ви можете уникнути сонця шкідливих ефектів від самих м’яких до тих самих жорстких, таких як зморшки, веснянки, знебарвлення шкіри, і навіть рак шкіри.

Справді засмага, вказує на шкірі “проблема”. Існує ще можливість бути стурбовані пошкодження шкіри при використанні солярію, але є кілька кроків, які можна зробити, щоб мінімізувати цей ризик. Ви ж не хочете компроміс для чудову засмагу передчасним старінням шкіри і зморшок, але правильне використання солярію зі знанням, що ви робите може звести до мінімуму (але не усунути) небезпек і ризиків.

УФ-променів використовуються ультрафіолетові лампи ліжко були знайдені для забезпечення виробництва вітаміну D в шкірі. Це працює таким же чином, що прямий вплив сонячних променів буде. УФ-променів, зокрема, UVB типу, відповідальні за стимулюють вироблення меланіну, який є природним пігменту шкіри.

Тип солярію, що ви зазвичай бачите в житлових і комерційних місцях, як солярії горизонтальні солярії. Вони варіюються в ціні від кількох сотень доларів до десятків тисяч доларів, залежно від різних чинників, таких як інтенсивність УФ-лампами, а також додаткові функції, такі як вентилятор, щоб тримати вас здорово, поки ви засмага, і навіть радіо-або CD плеєр, щоб ви можете слухати музику в той час як ви його використовуєте.

Будь комерційної або житлової моделі соляріїв випромінюють суміші ультрафіолетового (УФ) і ультрафіолетове B (UVB) випромінювання для отримання бронзової погляд на білу шкіру. Іншими словами, ультрафіолетового випромінювання використовуються ультрафіолетові лампи в солярії майже точно такий же ультрафіолетове світло, який виходить від сонця. Що це означає, що ті ж ризики можуть виникнути. Так, без належного захисту, ви можете отримати засмагу з солярію використання, і це буде настільки ж болючим.

Для отримання оптимальних результатів, вам краще поговорити з професійним в солярій, або для житлових модель, прочитати керівництво по експлуатації від початку до кінця, перш ніж навіть підключити пристрій дюйма Розуміння правильного використання та належного часу його використовувати. Ви можете максимізувати зусилля засмаги використання різних лосьйонів для засмаги, які також мають додаткову перевагу, допомагаючи захистити вашу шкіру максимально можливого рівня.