як визначити вікові плями, сонячні плями і пігментні плями

Чому здається, що у вас є більше ластовиння на шкірі після дня на пляжі? Ви можете бути серед мільйонів американців, які розвиваються сонячні плями з віком. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як визначити і позбутися від цих набридливих пігментації шкіри.
Перш за все, ви повинні знати, що більшість сонячні плями повністю нешкідливі і турботи про них тому зазвичай косметичні. Майте на увазі, однак, що більшість людей не в змозі сказати, різниця між раком шкіри і вік місці. Тому життєво важливе значення, яке ви бачите дерматолога, щоб гарантувати, що будь-які плями на сонці, ви можете мати не є злоякісними.
Це особливо легко заплутатися, про вікові плями, сонячні плями і пігментні плями, у зв’язку з тим, що є багато різних назв і те ж. Незалежно від того, що ви їх називаєте, сонячні плями призвести до шкірі з’являються років старше, ніж є насправді, що призводить до необхідності шукати шляхи зникають пігментні плями і інші варіанти оновлення шкіри. Якщо ви хочете, щоб мати можливість працювати в напрямку лікування, ви повинні точно знати, як і чому ці маркування статися.
Вік плями, сонячні плями або печінкові плями, як правило, коричневі цятки схожі на веснянки, які з’являються на ділянках шкіри, найбільш часто піддаються впливу сонця, таких як обличчя, руки, плечі і спину. Вік плями не завжди коричнюваті і буде змінюватись в кольорі, в залежності від свого кольору шкіри і рівня впливу сонця. Сонячні плями, по суті пігментів в шкірі, які були пошкоджені в результаті сонце, в результаті чого шкіра виглядала старіння і / або зношені.
Наукове обгрунтування формування сонячних плям
Сонячні плями є наслідком пошкодження шкіри сонцем. Надмірна пігментація виникає, коли меланоцити шкіри – клітини, розташовані в епідермісі – починає виробляти пігменти в надлишку, після занадто багато Нд Меланоцити несуть відповідальність за виробництво пігменту, що веде до потемніння сонце відкриті ділянки шкіри, які ми зазвичай називаємо засмагою.
Проблема виникає, коли меланоцити діяти і зробити надмірна кількість пігменту меланіну. Надмірна кількість меланіну призводить до вікові плями, а іноді меланодермії.
Сонце і пігментних плям може на щастя бути видалені за допомогою простих медичних процедур, косметичні процедури і певних продуктів старіння шкіри догляд. Люди, які стурбовані зовнішній вигляд їх шкіри може захотіти поглянути на різні способи омолоджуючих шкіру, яка випробувала сонячних променів. Серед найбільш поширених список віку плямовивідник методів: лазерної хірургії, мікродермабразія, хімічний пілінг і відбілюючі креми.