освоїти ваш макіяж і виглядати молодше сьогодні

Пам’ятаєте, коли ви були 14 і робили собі макіяж, так ви будете виглядати 20? Тепер, коли ви (заповніть пробіл), ви можете використовувати косметику, щоб зробити вас виглядати молодше – миттєво.

Ми всі знаємо, що ми повинні робити, щоб виглядати молодше: носити сонцезахисний крем щодня, пити багато води, висипатися, вправи, бла, бла, бла. Це все добре і чудово в довгостроковій перспективі, але що нам робити з цієї дати у нас в ці вихідні? Скористайтеся цими порадами, щоб зробити вас виглядати молодше прямо зараз.

освітлити
Темна помада може бути вельми драматичним, але серйозно, більш світлі відтінки є набагато більш привабливими на понад 30-натовпу. З віком губи стають тоншими і світліший відтінок помади або блиску для губ дає ілюзію пухких губ.

Пройдіть з порошкового
Якщо ви можете пропустити порошок, зробіть це. Порошок осідає в тонкі лінії і фактично посилювати їх. Якщо ви повинні носити деякі, застосовувати його рідко і з пухнастою кистю.

перетворити в крем
Крем червоніє і тіні найкраще підходять для старіючої шкіри. Чому? Порошки, як правило, щоб влаштуватися в лініях. (Хіба ви не читали вище?) Креми дасть вам більш м’якою, більш світиться обробкою.

полірувати свої білі
Наші зуби природно отримати Дінглер з плином часу (проклятий ви, кава), яка може зробити вас виглядати старше. На щастя, існує безліч вдома відбілювання зубів і зубних паст комплекти доступні в різних цінових діапазонах.

червоніти природно
З віком ваші щоки взяти на себе більш полого погляд. Хоча це може бути прийнятно для супермоделі погляд, це не так добре виглядати в реальному житті. Для боротьби з порожнистим поглядом, Наносити рум’яна на яблука щік, і пропустити контурної низині. Це буде просто змусити їх виглядати більш полого.

прикрасити ваші брови
Вищипування брів є відмінним способом, щоб дати вашому обличчю маленьке життя. Але будьте обережні, щоб не надмірно зривати, яка дійсно може додати роки. Найкраще відвідати салон, щоб ваші брови професійно форму, але після цього, ви можете зробити на утримання себе з пінцета.

Перейти на ура
Це лінії на лобі отримання тебе? Отримати деякі чубчика, мій друг. Найстильніша чубчик Сьогоднішні довгі і побічні прокотилася, і може змусити вас виглядати значно молодше. Поговоріть з вашим стилістом, щоб визначити, чубчик може працювати на Вас.

промені сонця
Додати кілька деталей з волосся навколо обличчя. Це не повинно бути нічого драматичного – насправді, тонкі, тим краще. Це проста дія буде пролити світло на вашому обличчі, що робить вас виглядати добре відпочили і молодше.

Спробуйте деякі – або все – з цих рад і бути на вашому шляху до помолоділим особою сьогодні!