об’єм волосся – вивчення типів волосся

Волосся з нитками, які худі в діаметрі називають тонке волосся і має шовковисту, дитяче почуття. Хоча більшість людей з тонкими волоссям є мало, є багато прекрасних волоссі людей, які наділені достаток ниток. Тому що це так легка вага, тонке волосся часто вітряний і взагалі найкраще працює з необлицьовані або мінімально шаруватих скорочень, які не видалити занадто багато ваги.

Середній або нормальна, пасма волосся, належать середні ширини. Ці волокна утворюють найбільш поширений тип текстури волосся. Середній-текстурованих волосся не є ні вітряний, ні жилавий, замість цього вона висить, де я це вирізати, щоб повісити – це робить його добре пристосовані для всіх видів стрижки.

Волосся, які жиру називають грубими. Цей тип волосся, як правило, сильні, добре вкладаються, і може мати жилавий погляд. У той час як багато людей з жорсткими волоссям є багато окремих пасом, це не рідкість, щоб знайти з грубими волоссям осіб, які мають так мало, що їх нитки голови показує. Через жорсткі волосся може мати щетину, як закінчити, коли вирізати занадто короткі, уникати стилів, які відображають самі короткі шарів.

Окружність окремих пасм волосся вказує на його тонкощі. Діаметр середньої пасмо волосся складає 0,004 дюйма (0,1 мм).

Обсяг волосся

Скільки у вас є ниток на квадратний дюйм вказує товщина вашого волосся, який деякі перукарі називають обсягу. Щоб визначити кількість волосся у вас є, тягнути на собі волосся у хвіст. Якщо діаметр становить близько 3/8 дюйма (10 мм), у вас тонке волосся, 5/8 дюйма (15 мм), у вас нормальне волосся, і 3/4 дюйма (20 мм), у вас густе волосся.

Інший спосіб визначення об’єму, щоб перевірити, чи можна побачити багато шкіри голови, коли ваші волосся мокре. Якщо ви можете, ваші волосся, ймовірно, тонкі. Тому що є не багато ниток, щоб дати йому повний, пухнастий вигляд, тонкого волосся має тенденцію висять близько до голови, роблячи шкіру голови видні. Якщо ви можете побачити деякі області волосистої частини голови, товщина вашого волосся середня, який тільки, трапляється, універсальна норма. Якщо є мало або взагалі не заглядали через шкіру голови, ви, ймовірно, отримав густе волосся.

Волосся середньої товщини працює в багатьох стилях. Звичайно, обсяг волосся не є єдиним, що потрібно мати на увазі при виборі вирізати, але якщо у вас є середньої товщини, обсяг буде менше речі, щоб розглянути. Тому що є так багато, густе волосся часто виглядає навіть повне опухлий – так, як це ковдри голову. Додавання шарів ниток рідшає, даючи більш гладкий оздоблення та замків лежать допомагаючи краще. Коли короткі, товсті волосся потребують деяких верств, якщо носити протягом всього одного-довжини, коси виглядати грибні.