невидимі брекети – революційне відкриття в косметичній стоматології та ортодонтії

Один з найбільш революційних відкриттів, що зачіпають як областях стоматології відомі як косметичної стоматології та ортодонтії є відкриття невидимі брекети. Ці невидимі брекети, що людина в стані носити в устах їх – в основному, з метою приведення їх зуби, щоб ідеального вирівнювання.

Вирівнювання зубів у роті (тобто, як зуби розташовані рядами всередині кріплення) має багато наслідків. Ці наслідки можна розглядати як падіння на дві категорії: функціональні та косметичні. З функціонального боку, ми знаємо, що, якщо ваші зуби не вирівняні, можна в кінцевому підсумку стикається з реальними труднощами пережовуючи їжу належним чином – реальні перешкоди, які можуть значно зіпсувати з якістю вашого життя. Проте на функціональній боку, ми знаємо, що, якщо ваші зуби не вирівняні, можна в кінцевому підсумку з мовними труднощами: як, де ви не в змозі вимовляти речі правильно – робить вас піддаватися жорстокому жартами. І, звернувшись до косметичної сторони справи, ми, звичайно, знаємо, що, якщо ваші зуби не ідеально рівні, ви ніколи не будете, ймовірно, буде розглядатися як “дуже добре виглядає:« Проте добре представлені ви в інших аспектах.

Перед лицем усіх цих фактів, то, зрозуміло, чому люди завжди прагнули привести свої зуби, які, трапляється, з перекосом у власних (або принаймні приємно) вирівнювання. Дійсно, такі великі цю потребу в тому, що вона народила спеціальності в стоматології, відомий як ортодонтія. І коли косметична стоматологія народився через багато років, прагнення ідеальне вирівнювання зубів стало одним з головних завдань в ньому, так, що ми закінчили в ситуації, коли ортодонтії та косметичної стоматології стало дуже тісно переплетені.

Для приведення нерівні зуби в ідеальне вирівнювання, два підходи були використані. Для великих справ, де був перекіс в результаті ускладнень подання в кістках, оточуючих рот, рішення буде операція. Це було про проміжні хірургічним шляхом, щоб спробувати принести несправний кістки в належний узгодження. Для “малої” випадках, хоча і вони були в більшості, пристрої, відомі як фігурні дужки були розроблені. Вони були оброблені, щоб надати невелике, але постійне тиск на несправний зубів, так що в довгостроковій перспективі, вони були змушені в належний узгодження.

Ранні дужки були вельми помітні. Вони, як правило, металеві, об’єдналися з якоюсь міцного дроту. Вони, як правило, в силу (як вони до цих пір, тому що багато з них до цих пір використовуються). Але люди ставляться як правило, голос поверх них було те, що вони були “дуже впадає в очі.” Інші люди навколо людини, що використовує їх неодмінно знати, що він або вона були їх використання. Проте, однією з цілей для носіння дужки було, щоб поліпшити своє зовнішністю, можливо справити враження на тих людей, які будуть бачити його або її носити їх. Хтось поцікавився, чи не було б можливо створити невидимі брекети – і це було генезис невидимі брекети.

Невидимі брекети були революційним у багатьох відношеннях, але в двох словах, вони зробили можливим для людей, які не були б бачили мертвих носити підтяжки, щоб все ще бути в змозі привести свої нерівні зуби в ідеальне вирівнювання: не турбуючись про те, що «іншими» хотів би сказати.