натуральна косметика – зберегти вашу шкіру від агресивних хімікатів

Все, що потрібно зробити свої власні натуральні продукти краси можна знайти прямо у вашій кухні. У вас є лимон, трохи коричневого цукру, трохи морської солі або авокадо? У вас є пляшка оливкової або мішок вівсянки у вашому холодильнику або коморі? Ви можете зробити багато шкіру заспокійливу і зволожуючу лікування саме з цих простих інгредієнтів в поодинці. За допомогою декількох простих рецептів, ви побачите, що створення своєї власної природної краси і спа-продукції є весело, просто і економить купу грошей у порівнянні з покупкою комерційним аналогам.

Натуральна косметика, менш ймовірно, містять добавки та шкідливі хімічні речовини, які можуть включати зневоднення і алергенних інгредієнтів і ароматів. Загальні хімічні в багатьох комерційних мила і шампунів лаурилсульфат натрію. Цей інгредієнт часто використовується в тестових лабораторій. Чому? Лаурилсульфат натрію є дратівливим шкіру, і використовується в косметичних виробників в якості контролю для порівняння дратівної дії інших продуктів у розвитку проти. Промислове використання для лаурилсульфат натрію включають де-маслянок та піноутворювачі. Ви дійсно хочете використовувати щось досить сильні, щоб бути промислові знежирюють засоби, призначені для гаража поверху на ваше волосся, обличчя і тіло? На відміну від натуральних продуктів краси, який ви робите самостійно уникати використання цих типів жорстких, дратівливих хімічних речовин.

Натуральні інгредієнти краще поглинати в вашу шкіру, ніж багато комерційні продукти роблять. Це тому, що багато комерційні продукти на основі вазеліну, а вазелін молекули занадто великі, щоб бути вбирається в шкіру. Насправді, це, напевно, дуже хороша річ. Забруднюючі речовини від вазеліну були виявлені в багатьох тканинах раку молочної залози – чи не так страшно подумати, хімічних речовин, як це зазвичай доданий в наш косметики і засобів по догляду за шкірою? Роблячи наші власні натуральні продукти краси, ми можемо бути впевнені, що ми не ставили шкідливих хімічних інгредієнтів на нашій шкірі.

Більше того, готується все натуральні продукти краси, це прекрасний спосіб принести посмішки на обличчях ваших друзів, рідних і колег у цей святковий сезон. Від саморобного мила, щоб скраби, щоб аромати і ванни і тіла – ці продукти можуть бути створені будинки для подарунка, не витрачаючи багато грошей або багато часу робити це. Вірте чи ні, ви навіть можете створити свій власний лосьйонів і кремів прямо у себе вдома, які не завантажуються з хімічними речовинами, які ви навіть не можете вимовити. Одержувачі будуть вдячні вам за турботу досить про їх здоров’я і благополуччя, щоб створити ці спеціальні подарунки для них у цей святковий сезон.