методи видалення волосся, для чоловіків і жінок

Є багато методів, доступних для видалення небажаного волосся. Тимчасові рішення включають крему для видалення волосся, епіляція, різьблення, вищипування і гоління. Більш постійного рішення, коли справа доходить до видалення волосся електролізу і лазерна епіляція, обидва з яких є постійними, і повинні розглядатися тільки коли постійне видалення волосся є те, що ви шукаєте, оскільки він не буде рости назад.

1. Креми для депіляції: Креми для депіляції зруйнувати волосяний фолікул на поверхні шкіри. Після того, крем наносять, це займає приблизно 5-15 хвилин, щоб розчинити волосся. Креми для депіляції є тимчасовим рішенням для видалення волосся. Найкраще, щоб перевірити патч будь-якого типу крему для депіляції, як багато людей мають чутливість шкіри до ці креми.

2. Зростаюча: Зростаюча тимчасовий засіб позбавлення від небажаного волосся. Гарячий віск наноситься на шкіру і видалити тканиною, потягнувши за волосся з коренем. Як тільки волосся видаляються з коренем, це займе близько 3-4 тижнів, щоб вирости знову.

3. Threading: Threading техніки, яка включає в себе рядок, яка витягує волосся від кореня. Багато жінок використовують різьби для брів та обличчя. Це не остаточне рішення видалення волосся і вважається древній метод видалення небажаного волосся.

4. Tweezing: Tweezing зазвичай використовується для брів. Tweezing відключає волосяного фолікула на корені. Волосся брів назад після певного періоду часу так само, як Threading і воском.

5. Гоління: гоління ріже волосся на поверхні шкіри. Гоління є економічно ефективним і є звичайною практикою для чоловіків і жінок, хоча це може викликати роздратування шкіри, і таким чином, як правило, широкий вибір кремів для гоління чутливої ​​шкіри.

6. Електроліз: Електроліз постійного рішення видалення волосся. Електроліз ушкоджень кореневої волосся з тонкою голкою, яка входить в кожен фолікул. Це лікування є виснажливим і трудомістким.

7. Лазерна епіляція: Лазерна епіляція видаляє небажане волосся швидко і ефективно. Лазерна епіляція ідеально підходить для великих або невеликих площах. Для того щоб досягти постійного результату з лазерної епіляції 5-7 процедури необхідні 4-8 тижнів розташованих один від одного залежно від області інтересів. Лазерна епіляція ідеальна для чоловіків і жінок, які мають пігментовані волосся. Лазерна епіляція не ефективна для тих, з білими або світлим волоссям. Лазерна епіляція є постійним рішенням видалення небажаного волосся.