гліколева кислота – диво інгредієнт в косметиці

Гліколева кислота є “Фонтан молодості” для шкіри, коли ви використовуєте його правильно і в належній концентрації з іншими активними інгредієнтами.

Це тільки AHA які через свого невеликого розміру молекули можуть проникати через клітини шкіри. Опинившись всередині клітини, це викличе нові утворення колагену і включити синтез шкірного глікозаміногліканів повніти клітку і землею речовин в шкірі, щоб зменшити зморшки на поверхні шкіри.

Гліколева кислота також впливає знову сформованим кератину клітини в нижній частині рогового шару. Це дає шкірі більш гладкий вигляд. Він дуже ефективний при лікуванні вугрової висипки, білі голови, вугри, нерівності, екзема, сухість шкіри, вікові плями, передракових новоутворень, старечий кератоз і гіперкератоз.

GA використовуватися в комбінації з вітаміном С і ретинолу викликає утворення колагену і прискорює процес відновлення шкіри.

Завдяки своїй відмінній можливістю проникнути в шкіру і GA знаходить велике застосування в продуктах по догляду за шкірою для поліпшення зовнішнього вигляду і текстури шкіри.

Adorage перший розкішний догляд за шкірою лінії поєднують ніжне нейтралізовані GA і активні інгредієнти, такі як гіалуронова кислота, ретинол і вітамін С з однією з найбажаніших ботанічному світі рецептів

Після нанесення GA взаємодіє з верхнім шаром епідермісу, ослаблення зв’язують властивості ліпіди, які тримають мертві клітини шкіри разом. Це дозволяє зовнішньої оболонки “розчинити” виявлення нижніх шарів шкіри.

ГА є найвідомішим з хімічних речовин, званих фруктові кислоти або альфа-гідрокси кислоти AHA. Всі знають секрет Клеопатри краса-молочні ванни. Молоко є молочна кислота-один з кращих AHA. GA був знайдений в 90-х роках 20 століття і став ідеальним компонентом для догляду за шкірою, забезпечуючи захист від шкідливої ​​дії вільних радикалів, допомагає зменшити сухість шкіри, стимулює вироблення колагену, тому шкіра “вчиться діяти молодшого”.

Здатність Adorage об’єднати GA і ретинолу є унікальним в по догляду за шкірою ринку.

Косметичні продукти, що містять GA отшелушивают шкіру. Для захисту знову відкриті ділянки шкіри від шкідливих ультрафіолетових променів, Adorage закликає користувачам застосовувати сонцезахисний крем поверх інших продуктів щоранку.