Чотири простих способів вибрати краще відбілювання зубів продукти для вас

Ми суспільство, яке засновує все про те, як люди дивляться. Таким чином, це має сенс тільки, що ви можете отримати тільки один раз шансу справити перше враження. Ця концепція вважається істинним, від одягу, який ми носимо, щоб наші зачіски і багато іншого. Відбілювання зубів продукти стали одним з найбільш популярних напрямків в останні роки. Деякі з популярних методів відбілювання зубів є:

професійного відбілювання зубів
Відбілювання ручки
покритих пластиковою стрічки
відбілювання лотки

Професійне відбілювання – Професійне відбілювання зазвичай проводиться при кабінеті стоматолога. Різні процедури є тривалими і приїжджати кілька разів для того, щоб отримати ваші зуби відтінок білого, що ви хочете. Ви повинні планувати свій час навколо вашого стоматолога призначення, які можуть бути незручними. Ці процедури також дорогі і зазвичай не покривається будь стоматологічної плани.

Відбілювання ручки – ручки і відбілювання тампони є загальними відбілювання зубів продукти, які можна використовувати, хоча вони не є одним з кращих рішень. В основному вони працюють в аналогічним чином, щоб приймати чарівний маркер і забарвлення зубів. Вони складні у використанні, тому що вам потрібно пофарбувати кожен зуб окремо.

Покриті пластиковою стрічки – пластикові смуги є недорогим і простим у використанні. Смужки покриті відбілювання з’єднання і наносять на зуби в домашніх умовах. Вони не завжди добре працюють, оскільки вони не розрізана по довжині, і один розмір не підходить для всіх. Вони є другий кращий варіант, хоча, на мій погляд.

Відбілювання лотки – Лотки є одними з найкращих варіантів для відбілювання зубів. Відбілювання продукти, такі як ці, як правило, працюють дуже добре, так як гель перекису, що лінії лотків вступає в контакт практично з усіма ваших зубів, незалежно від розміру вашого рота. Це мій улюблений метод для отримання біліше посмішку.