Скільки часу це займе вірусу герпесу, щоб залишити ваше тіло – кращий герпес варіанти лікування

Я отримав герпес (через лихоманку) у четвер. Пухир зник. У мене побачення з моїм другом у вівторок, це важлива дата для нас, і я думаю, що він, можливо, захочете, щоб поцілувати мене. Отже, мої надії, що вірус не є заразною більше. Він знає, що в мене герпес минулого тижня. Хто-небудь знає, як довго триває вірусу герпесу залишити своє тіло після того, як зажила?

Якщо ви так само цікаво це, то ось відповідь на це питання: Герпес викликається вірусом відомий як простого герпесу типу I (HSV-1). Після першого епізоду захворювання, вірус дрімає в нервах або шкіру навколо первісної площі, поки щось не встановлює вірус від виверження в іншій. Застуда, грип, і навіть стрес може викликати у Вас спалаху герпесу. Чому у вас є спалах в свій час життя, а не інше не чітко розуміти.

У вас завжди є вірус. Вірус ніколи не покидає тіло, вона просто стає неактивною, поки не спалахне знову. Це вірус герпесу. Перекис за наводкою Q допомагає лікареві його швидше. Герпес викликані вірусом простого герпесу типу 1 і ніколи не піде з вашого тіла, але не буде знаходитися в стані спокою, поки щось, такі як інфекція або стрес викликає ще один спалах відновляться.

За відсутності герпес можна також передавати вірус через шкіру. Поразки ротової порожнини герпесу зазвичай виникають на губах, на нерухомій слизової оболонки в порожнині рота, в тому числі твердого піднебіння і ясен, але може статися практично в будь-якому місці на обличчі. Ацикловір крем Зовіракс, як препарат має в ньому, яка допомагає вбити вірус

для голови затори:

-Використовуйте сольовий назальний спрей

Місце дві краплі евкаліпта або або м’яти ефірне масло на ватний тампон або носову хустку і тримати під носом при глибокому диханні.
для приплив крові до грудей

-Пити апельсиновий чай. Або їсть лимон і мед просто не додавайте занадто багато лимона, зробить ваше молоко кисле.

-Покладіть кілька пар тертися об ваші ноги з шкарпетками, на грудях, спині і горлі.
болю в горлі і кашель

-Пити гарячий лимонний води і меду

Солона вода-полоскання:
Змішайте 1 столову ложку солі у вісім унцій теплою водою. Полоскати горло всю суміш (не ковтати) кілька разів на день.