Основні факти про хірургії колінного суглоба

Якщо ви страждаєте від артриту коліна, заміна хірургії є виборною варіант серед інших методів лікування, щоб розглянути. Стан не небезпечно для життя, але в разі крайньої болю або нездатність ходити це може бути вашим єдиним рішенням для відновлення якості життя.

Наступні просто керівництво дасть вам ключову інформацію про хірургії колінного суглоба, так що ви можете вирішити для себе, чи є цей варіант є правильним рішенням.

зважити факти

На жаль, артриту коліна не покращується даний момент часу, вона буде гірше. Курси дії, такі як спеціальні дієти, вітаміни (кальцій входить в комплект), вправи або інші заходи, такі як мідні браслети теж не допоможуть.

Швидкість погіршення коліно від артриту залежить від кожної людини. Для деяких, біль може стати нестерпним після 6 місяців, для інших це може бути прийнятним протягом багатьох років, поки вона не стає гірше достатньо, щоб спонукати вас розглянути операції заміни.

Більше 96% пацієнтів, які перенесли операцію колінного суглоба не мають серйозних ускладнень. Якщо ваш стан викликає серйозний дискомфорт і інші процедури рекомендовані лікарем не працюєте, ви можете розглянути можливість операції раніше, ніж пізніше. Це тому, що чим довше тримає вас артрит неактивною, тим більше Ваші м’язи послабити і пом’якшити ваші кістки, що робить ваше відновлення більш важким.

Процедура

Вам буде надана або загальні, спінальної або епідуральної (оніміння нижче талії) анестезією, тобто ви не будете відчувати себе операції відбуваються. 8-12 дюймів розрізу потім буде зроблений на передньої частини коліна так, щоб пошкоджену ділянку вашого спільного можуть бути видалені. Хірург після цього приступити до формування поверхні кісток провести пластикові або металеві з’єднання. Цей штучний суглоб встановлюється у вашій гомілки, кістки стегна і колінної чашечки з цементом або іншим спеціально зроблений матеріал. Як тільки це буде зроблено, що додається штучні частини створює нових повністю функціонує спільна, використовуючи навколишні зв’язки і м’язи за підтримку і гнучкість рухів.

відновлення

Як правило, вам буде потрібно перебування в лікарні 3-5 днів, коли з операції на коліні заміни. Ви зможете стояти і рухатися новий спільний день після процедури. Незабаром ви зможете ходити з допомогою ходунків, милиць або тростини для підтримки ваги тіла, як ви гояться. Більшість людей на ногах з мінімальної допомоги після 6 тижнів. Регулярна фізична терапія відновить ваші сили м’язів до оптимального здоров’ю. Більшість пацієнтів, які перенесли операцію колінного суглоба заміни можна очікувати значного покращення в будь-який час з місяця після процедури.

Останні досягнення

Доброю новиною є те, що розвиток мінімально інвазивної хірургії (MIS) революціонізує багатьох галузях медицини, хірургії колінного суглоба включені. Що це зводиться до того, використання спеціалізованих інструментів і методів, які дозволяють хірургу виконувати процедури, чи не зробити великий, нав’язливі розріз. MIS колінного суглоба вимагає розрізу тільки 4:57 дюймів, що призводить до меншої кількості травм тканин тіла і, отже, більш швидке відновлення. Хірург може працювати між м’язових волокон, замість того, щоб прорватися через сухожилля, що призвело до меншого рубцевої тканини, що дозволяє краще мобільності. В даний час, MIS операції не набули широкого поширення, однак, дослідження і порівнюючи його з традиційною операції досі ведеться.

Як вже згадувалося на початку цієї статті, артритом коліна чи не небезпечно для життя, так що це повністю ваше рішення щодо того, ви відчуваєте, хірургії колінного суглоба є правильний курс дій для вас.
В цілому, якщо ви виявите, що ваш стан викликає серйозну втрату руху то рекомендується ви ретельно обговорити цей варіант з вашим лікарем.