Настрій Matcher

1. Чумацький шлях – коли ви підкреслили, мозок потребує амінокислоті триптофан, щоб зробити серотоніну, нейромедіатора прізвисько як Прозак мозку, завдяки своїй щасливій рішень і заспокійливий вплив на розум. Молоко збагачене триптофану. Таким чином, наступного разу руки матері більш високу склянку знежиреного молока, чи не так ухилятися від нього, оскільки це допоможе вам пройти м’яко через стресових ситуаціях. Є два інших багатих джерел триптофану крім молока – а саме, спіруліна (водорості продаються в якості доповнення) та соняшнику. Вони також можуть бути включені в раціон.

2. Складні вуглеводи – Все, що має важливе значення для людини є мати спокійний розум без стресу. Таким чином, ми повинні тримати вахту щоденний про те, як ми можемо досягти цього. Вуглеводів збільшує рівень серотоніну (таким чином, допоможе вам мати заспокійливу, заспокійливу дію на розум), і «складною» повільного вивільнення вуглеводів дати вам сталої енергії, тим самим допомагаючи вам залишатися спокійним і запобігає між їжею-rattiness. У той час як всі вуглеводи дасть вам цей імпульс вгору, чіплятися на цільнозерновий хліб, рис і макаронні вироби. Прості вуглеводи, як білий хліб і випічку дасть вам тільки втікач імпульс подальшої аварії і вони зроблять вас упакувати на кілограм. З іншого боку, цільні зерна (складних вуглеводів) перетравлюються повільніше і, таким чином, зберегти відчуття повного – і імовірно щасливим – протягом тривалого періоду часу. EG-цільнозернові продукти подобається-Далія, цільної пшениці, коричневий рис та інші.

3. Підозрілий справою – дослідження у Фінляндії виявили, що люди, які споживають більше риби 31 відсотків рідше страждають від депресії. Жирної риби, як скумбрія кращий джерело омега-3 жирних кислот, що дозволяє запобігти блюз. Вони підвищують рівень серотоніну, а також підвищенню сприйнятливості вашого мозку нейромедіатора. Високі дози омега-3 добавки можуть навіть допомогти пацієнтам, страждаючим від депресії. Більшість видів риб також повні всі важливі вітаміни групи В, зокрема, відомі бійці стресу В6 і В12. Справді, B12 є одним з найбільш важливих вітамінів, що беруть участь у синтезі “щасливий” серотоніну хімічний мозок

4. “Wal” горіхи – А як же вегетаріанці? Вони можуть отримати перевагу Омега 3 жирні кислоти через волоських горіхів. Також багаті триптофаном, який є попередником серотоніну підвищує хімічних речовин, який допоможе вам залишатися щасливими.

5. Дотримуйтесь звичайної дієти – не пропустіть їжу. Коли ви пропустите їжу, рівень цукру в крові йти вгору. У відповідь на це, тіло буде мати тенденцію до секреції гормонів, які стимулюють вивільнення цукру з печінки. Одним з основних гормонів, що беруть участь в цьому відповідь адреналіну – речовини, добре відома її здатність визначати серцебиття і приносить на почуття тривоги. Регулярні прийоми їжі, можливо, з здорові закуски, такі як фрукти і горіхи між ними, допоможе зберегти рівень цукру в крові і настрої на рівному рівні теж.

Заборона все це, потрібно залишатися активним. Дослідження показали, що регулярні фізичні вправи можуть також мати настрій підвищення ефектів. Варто Півгодини вправ більшість днів, повинні допомогти, щоб розсіяти почуття стресу або тривоги. Так що, не хвилюйтеся!