Лосьйони проти креми по догляду за шкірою (крем лосьйони для шкіри)

Там немає обмеження на кількість догляду за шкірою креми і лосьйони на ринку. Назвіть хвороби, і ви знайдете сотні догляду за шкірою креми, лосьйони та інші продукти для нього. У результаті проведених досліджень і у зв’язку з постійно зростаючим попитом, кількість продуктів по догляду за шкірою, здається, на підйомі. Догляд за шкірою лосьйони і креми для догляду за шкірою найпопулярніших форм, в яких ці продукти доступні, і завжди здається, що дискусія, на якій форма, тим краще.

Ну, немає остаточної відповіді на це. Це більше схоже на питання особистого вибору. Тим не менш, жирні креми є менш популярними в порівнянні з нежирним (або менше жирного) з них. Оскільки застосування крему для догляду за шкірою легше, вони, здається краще (більше лосьйони) у випадках, коли продукт по догляду за шкірою не повинен бути вилучений після нанесення. Так, креми по догляду за шкірою, здається більш популярним, як зволожувачі, ніж, як миючі засоби або тонер. Для тонери, лосьйони, здається, краще, ніж креми по догляду за шкірою. Є деякі догляду за шкірою креми, яке діє як тонери також, але зазвичай тонерів доступні в рідкій формі. Для чищення, лосьйони і креми для догляду за шкірою однаково популярні, проте нахил здається більше до лосьйонів.

Креми, як відомо, найбільш ефективним у баланс шкіри, а значить, найпопулярнішою формою кремів для догляду за шкірою є зволожуючі креми. З тієї ж причини, багато людей схильні пов’язувати кремів для догляду за шкірою з сухою і чутливою шкірою. Хоча це вірно в деякій мірі, креми по догляду за шкірою, не використовуються тільки для сухої шкіри, вони також використовуються для виготовлення продуктів для жирної шкіри, наприклад, вітамінні креми і креми сірки, які допомагають знизити рівень шкірного сала.

Креми для догляду за шкірою також використовується для продуктів, які обслуговують шкірні захворювання особливо для розладу, які вимагають застосування продукту на невеликий локалізованої області. Це знову ж таки через те, що креми для догляду за шкірою легше застосовувати (без втрат) на уражену ділянку. Однак у тих випадках, коли шкіра повинна бути промитий при використанні ліки / продукту, лосьйон є кращим вибором. Головним чином, виробники теж усвідомити цей факт, роблячи його більш легким для вас, щоб вибирати між лосьйон і крем по догляду за шкірою.

Eye-креми і омолоджуючі креми й інші приклади, коли крем по догляду за шкірою краще, ніж його колега лосьйоном.

Незалежно від вашого вибору бути (крем або лосьйон), знаючи, як її ефективно використовувати, є більш важливим, ніж все інше.