Домашній спортзал equipemnt ефективним чи ні

Обладнання домашнього спортзалу може бути дуже дорогим, особливо якщо ви купите елітного класу. Хто хотів би придбати частину обладнання на суму $ 1000 до $ 4000, не отримавши нічого від нього? Хоча домашній спортзал може бути побудована без необхідності витрачати багато грошей, є декілька спортивних залів, які коштують тисячі доларів. Там повинен бути якийсь спосіб, щоб перевірити ефективність цих предметів, щоб ми могли бути впевнені, що отримуєте достатню якість для наших грошей.

Кращий спосіб перевірити ефективність мульти-тренажерний зал, порівнюючи його продуктивність з продуктивністю пристрої, які можна знайти на реальному тренажерному залі. Домашній спортзал повинна дати вам те ж, якщо не краще, як результат регулярного тренажерному залі. Ваш домашній спортзал можна вважати ефективною, якщо вона в змозі зробити це. Ви можете задати собі наступні питання, щоб перевірити, якщо Ваш домашній спортзал є ефективним.

Чи можу я маса автопоїзда самотній у своєму будинку тренажерний зал? Якщо це неможливо, щоб маса автопоїзда без корректировщик, ваш домашній спортзал не служить своєї мети добре – поїздом в самоті. Можливо, вам потрібно додати деякі одиниці обладнання, як і силовий рамі, що дозволить вам піднімати важкі ваги навіть без корректировщик. Або, ви можете вважати, що повернення в спортзал, а також.

Чи маю я досягнення вигляд тіла, я хочу з моїм будинком тренажерний зал? Якщо ви використовували для тренування в місцевому тренажерному залі, ви могли б порівняти, як ви дивитеся тоді і зараз. Ви набирають м’язову масу? Звідки ви отримуєте більше м’язової маси швидко – на місцевому тренажерному залі або у вашому будинку спортзал? Якщо ви думаєте, що ви отримуєте більше, або, принаймні, такий же, обсяг м’язів в межах одного відрізка часу, то ваш домашній спортзал є досить ефективним. Якщо ви новачок, ви також можете порівняти свої м’язової маси, перш ніж приступив до тренувань у вашому будинку тренажерний зал і після декількох тижнів навчання там. Це завжди добре, щоб отримати розміри свого тіла, щоб ви могли відслідковувати і контролювати ваш зріст.

Чи маю я набирав силу в моєму будинку спортзал? Якщо побудувати домашній спортзал, який орієнтований на набирає силу, ви можете просто запитайте себе, як ви відчуваєте себе тоді і зараз. Чи відчуваєте ви сильне декількох днів або тижнів навчання у вашому будинку спортзал? Якщо так, то ви робили гарне планування на вашому домашньому тренажерному залі.

Наскільки це безпечно потренуватися в тренажерному залі мій дім? Я коли-небудь отримати травму під час тренування у себе вдома незважаючи на дотримання заходів обережності? Якщо так, то краще перевірити надійність і довговічність елементів обладнання у вашому будинку тренажерний зал. Однак, якщо ви отримаєте травму безперервно у вашому будинку тренажерний зал, було б краще, щоб виконати деякі перепланування та реконструкції.

Чи можу я слідувати моєї навчальної програми, без допомоги фітнес-інструктор? Якщо так, то домашній спортзал дійсно краще для вас. Але якщо ви постійно кажуть собі: “Я зроблю це завтра» тільки тому, що немає ніякої фітнес-інструктор, який буде стежити за вашою продуктивності, то вдома спортзал не для вас. Можна вважати, що повернення в спортзал.

Кількість грошей, які ви витратили на вашого будинку тренажерний зал також може бути використаний для оцінки його ефективності. Зверніть увагу, що одна з цілей домашній спортзал, щоб заощадити гроші і не смітити грошима на деяких дороге обладнання. Однак, якщо ви не дуже після того як гроші, ви можете усунути це в ваших критеріїв, іноді переваги дорога частина обладнання просто чудові.

В цілому, ефективність домашнього спортзалу залежить від ретельного планування та визначення. Результат може бути драматичним протягом деякого часу не для інших. В обох випадках, домашній спортзал як передбачається, дає той же результат, реального місцевого тренажерного залу. Пам’ятайте, що є кілька факторів, які необхідно враховувати при створенні домашнього спортзалу. Після того як ви взяли до уваги всі ці фактори, не повинно бути ніякого способу, яким вашого будинку тренажерний зал не буде ефективною – ну, за винятком, коли ви не визначена досить на досягнення вашої мрії тіла.