ріст вій етапів – легкий для читання керівництво для поліпшення вій

Період часу, який потрібен для розробки вії часто дуже довго, можливо, з тих пір, як і більш ніж кілька місяців. Зростання вій зазвичай займає деякий час, і навряд чи можна сказати зміни. Речі, такі як ваша дієта і як ви працюєте, скільки вам років, ваші гени, або ваш етап у житті можуть впливати, скільки часу це займе для вій виростали після їх первинного зниження.

Вії ростуть в три етапи: Фаза анагена, яка також називається активній стадії зростання. Це, по суті, тому що в даний момент часу, близько 30 відсотків вії відростають. Ця частина триває близько семи тижнів.

Процес, при якому зростання зупиняється і волосяного фолікула починає стискатися називається фазовим катагена, або лаг-фази. Три тижні періоду часу, який може тривати цикл.

Так званий телогена настає заключний етап зростання, який досягається тільки до моменту, коли вії починають випадати. Вії пройти через фазу життєвого циклу і кожен з них в іншу частину життєвого циклу. Таким чином, ні в який момент часу буде вії падають все в той же самий час.

І ось, тепер, коли ви знаєте, різні фази росту вій, давайте обговоримо деякі з факторів, які входять у визначенні, скільки часу це може зайняти, щоб виростити їх. Вії людей, які зазвичай не зберігати правильне харчування або які їдять багато нездорової їжі, як правило, ростуть повільніше. Швидко і довге волосся ріст вимагає життєво важливі поживні речовини, які не можуть бути в адекватних поставок. Тим не менше, люди, які мають здорове харчування здатні виростити їх вії швидше.

Якщо ви п’єте чи паліть щодо важко, ви, ймовірно, буде менш успішним у розвитку вашого вії, ніж люди, які не займаються в будь порок. Здоровий індивід, тим швидше він буде рости eyelashes.The швидкість, з якою зростання вій може статися залежить від того, втрата сталася.

Цілком можливо, що буде здаватися, що назавжди для вашого волосся рости назад, якщо він втрачається через опіку. Проте, ймовірно, не буде рости назад. Вії можуть вирости знову після пари тижнів, якщо опіки були менше.

Іншим фактором, який може визначити, скільки часу це може зайняти, щоб виростити вії є вік. Випадання волосся збільшується з віком. Це може зайняти трохи більше часу, щоб рости, крім того, якщо на всіх. Ось чому це займає набагато більше часу для тіла волосся росте на літніх людей. З іншого боку, це займає більш короткий період часу для молодої людини рости вії та волосся на інші частини тіла.

Ріст волосся також залежить від простого генетики. Вії ростуть швидше, на людей, які є вихідцями з родин з густим волоссям.

Справа в тому, остаточне гормонального стану. Унікальний хімічний склад тіла людини регулює швидкість, з якою ростуть вії це означає, що вії кожної людини ростуть з різною швидкістю.

Найдовша вона повинна прийняти вії відростають становить 3 місяці. Якщо вона перевершує, що зростання не в найменшій вірогідною. Оскільки у вас є дуже невеликий проміжок часу, це найкраще, що ви робите все можливе, щоб максимізувати потенціал зростання. Вії кондиціонери поставили деякі багатообіцяючі результати деяких людей.