дізнатися все про детокс напоїв

Дозвольте мені розповісти вам коротку історію. Перед тим як купити Детокс напій, знайдіть час, щоб дізнатися, що він містить, і які докази є викликають заклопотаність його ефективності. У цій статті розглядаються деякі з інгредієнтів зазвичай зустрічаються в цих напоях. Будемо сподіватися, що це дасть вам уявлення про те, що працює, а що ні.

опунція

Колюча груша є свого роду кактуса. Плоди іноді називають кактус фіг. Незважаючи на довгу історію традиційного споживання і використання в якості лікарського засобу, не так багато було доведено з точки зору лікарської діяльності. Колюча груша сік народні засоби від похмілля, але деякі дані свідчать про те, що він може бути токсичний для нирок.

ягода годжі

Традиційна назва ягода годжі був Вовча ягода. Він є рідним для південно-східної Європи і Азії. Через вміст антиоксиданту, плоди, як очікується, бути частиною багатомільярдного ринку до 2011 року. Володіння плантації ягід годжі може бути дуже вигідно.

Ризики, пов’язані з споживанням ягід, соку або дієтичні добавки, що містять екстракти потрібно зробити з використанням інсектицидів в процесі виробництва. В даний час немає ніяких органічно вирощених ягід годжі, незважаючи на те, що маркетингові матеріали могли б сказати.

Оцінка з боку FDA виявили, що продукти, що імпортуються з Китаю, високий рівень пестицидів. Якщо ви думаєте про покупку напоїв детоксикації, щоб допомогти позбавити ваш організм від токсинів, ягоди годжі, ймовірно, не найкращий вибір.

коров’як

Коров’яку має довгу історію використання як ліки. Якщо використовується для цілей, для яких наказано і під наглядом лікаря, це ефективні ліки. Більшість практиків вважають, що вона не повинна бути продаються без рецепта, так як це може викликати кровотечу, що розріджують кров, пошкодження печінки і пошкодження нирок. Чи не схоже, хороший вибір для напою Детокс, чи не так?

кульбаба

Імовірно, кульбаба збільшує сечовипускання. Це легенда, яка ніколи не була доведена науково. Більшість детоксикації напоїв збільшиться потреба мочитися, просто тому, що збільшилося споживання рідини.

розторопша

Насіння розторопші містять з’єднання називається силімарин. Наукові дослідження показують, що це вигідно для печінки і нирок. Це може бути корисно, якщо вони використовуються на регулярній основі, регулювати або баланс холестерину. При нанесенні на шкіру, силімарин може захистити від вільних радикалів причиною пошкодження ультрафіолетовими променями від сонця. Це безпечний і нетоксичний.

Так, Детокс напоїв, що містять молочний чортополох, ймовірно, ваш кращий вибір. Але, силімарин також інгредієнт до деяких з кращих добавки для здоров’я. Це можуть бути прийняті на щоденній основі для підтримки здоров’я і функції печінки.

трохи більше порад

Як уникнути токсинів допоможе захистити ваше тіло більш, ніж що-небудь інше. Вибір всі природні догляду за шкірою, які не містять штучних консервантів, алергенів, подразнюючих речовин і токсинів є хорошим способом почати захист вашого здоров’я і те, що можна зробити прямо зараз.

Спираючись на детокс напій, щоб захистити своє здоров’я просто не дуже хороша ідея.

Ви можете дізнатися більше розуміння, відвідавши веб-сайт і відкривати більше натуральних інгредієнтів особисто я використовую щодня.