як природно виробляти колаген і прикрасити вашу шкіру

Вас цікавить, як природно виробляти колаген? Дозвольте мені розповісти вам, вироблення колагену являє собою складний процес, який починається в рамках спеціалізованих клітин шкіри, які виділяють “про-колаген”. Амінокислоти є життєво необхідними для цього перший крок, і саме тому доповнює дієтичне споживання білка іноді рекомендується.

Наприклад, деякі амінокислоти можуть бути синтезовані в організмі людини. Інші вважають “істотним”, тому що вони повинні бути спожиті. Білки є амінокислотні комплекси, які розбиваються на компоненти в травній системі. Вони засвоюються клітинами, які живлять кров.

Одна з проблем полягає в тому, що епідерміс шкіри не має кровоносних судин. Отже, стало ясно, що те, як природно виробляти колаген не може бути досягнуто за допомогою дієти, поодинці. Поживний крем може стимулювати виробництво колагену, поки вона містить необхідні інгредієнти.

Є тільки кілька формул, які будуть проникати зовнішні шари шкіри. Колагену і еластину з морських джерел, які іноді зустрічаються в кремах для шкіри не буде робити цього. Унікальна форма кератину, різні білки, витягнуті з овечої вовни буде. Амінокислоти, що входять до складу кератину також необхідні для виробництва колагену і еластину. Так, що, напевно, “чому” кератин стимулює вироблення колагену.

Деякі креми містять кератини які є похідними від тварини копита або рогу, які важко. Кератин знайдені в шкірі людини м’які, більш гнучкими і еластичними. Кератини витягується з овечої вовни дуже схожі на власній шкірі, але тільки одна компанія має запатентовані процеси, які необхідні для його витягання.

Було доведено в клінічних дослідженнях, що це як природно виробляти волокон колагену і нових клітин. Колаген виробництва також збільшується за рахунок збільшення про-колагенові клітини, секретирующие. Після всього лише декількох днів, збільшує пружність, зморшки починають зникати і тонких ліній повністю зникають.

Але, дослідження та розвиток команди для однієї компанії не зупинилися, коли вони дізналися, як природно виробляти колаген. Вони хотіли, щоб знайти інгредієнти, які стосуються інших причин віці вигляд. Перш за все, вони є вільними радикалами і низького рівня гіалуронової кислоти, яка також проводиться клітинами шкіри.

Більш клітинах, очевидно, тим більше гіалуронової кислоти, але є ферменти, які швидко деградують ця амінокислота-глюкози полімеру. Продукти розкладання викликають запалення, що призводить до почервоніння. Хронічне запалення також відіграє важливу роль у формуванні зморшки та інші ознаки старіння.

Таким чином, R & D команді потрібно навчитися інгібують ферментативну активність, яка погіршує гіалуронової кислоти. Вони виявили, що екстракт з японського секрет краси (вакаме ламінарія) зробили свою справу.

Єдині речі, які заважають і ремонт пошкодження вільними радикалами є антиоксидантами. Антиоксиданти широко поширені в природі, але одним з найефективніших в ремонті пошкодження вільними радикалами є коензим Q10. Він просто повинен бути оброблений неправильно, або воно не може бути підібраний клітини шкіри.

Не помиліться про це, коензим Q10, вакаме ламінарії і функціональних кератину лише деякі з речей, щоб шукати, щоб стимулювати виробництво колагену і поліпшити свій зовнішній вигляд. Але, в двох словах, то, як природно виробляти колаген.

Відвідайте мій сайт сьогодні, щоб дізнатися про більш дивовижні природні догляду за шкірою речовини, які стимулюють вироблення колагену і повертає шкірі її молодий вигляд.