підтримки здорової шкіри – щоденний догляд за шкірою поради

Ставтеся до своїх особою з використанням натуральних продуктів по догляду за шкірою і зцілити його замість. Інвестувати в кращі продукти, які Ви можете дозволити собі і використовувати їх релігійно. Чим краще по догляду за шкірою, тим більше ваша ідеальна шкіра стає і тим менше макіяжу вона потребує.

Природні догляду за шкірою включає в себе 7 основних кроків. Перші 6 повинно бути зроблено один раз вранці і один раз ввечері, щодня, і в обов’язковому порядку.

(1) чистки. Найважливіший крок всього, але будьте обережні, що ви використовуєте. Тіло мило відсутні. Деякі продукти занадто суворим, інші містять інгредієнти, тестується на тварин, які можуть засмітити пори і залишку. Використовуйте природне миючий засіб, досить м’який, щоб не дратувати, але досить ефективні для зняття макіяжу, поту, бруду і токсинів. Ніколи, ніколи, лягати спати з макіяжем!

(2) тонування. Тонери з натуральними інгредієнтами видалити очищення залишку, масла, бактерій і забруднень. Вони також зменшити пори, відлущує мертві шкіри і баланс рН шкіри рівнях. Тонери особливо важливо, якщо у вас жирна шкіра або страждають від проривів. Це ніби як стерилізацію вашого обличчя.

(3) Зволожуюча. Навіть з жирною шкірою, застосовувати не дратує натуральний зволожувач щодня. Зволожувач зберігає шкіру від висихання, робить її м’якою, чорнослив до поверхні шкіри, зменшує поява тонких ліній, і допомагає тримати нових зморшок від формування. Якщо ваша шкіра жирна, вибирайте нежирну водній основі зволожуючий крем.

(4) Відлущуючий. Використовуйте м’який відлущуючий продукт щодня, щоб видалити мертву шкіру і нехай нові і молоді клітини під просвічувати. Мертві клітини формуються кожен день, і, якщо їх не видалити, можуть закупорювати пори і викликати плями. Якщо ви не відшаровуються, ваша шкіра буде виглядати тьмяною і відшаровуватися. Виберіть природний і ніжний продукт і не перестарайтеся.

(5) Очі. Області навколо очей дуже ніжна і схильна до тонкі лінії і мішків. Натуральний продукт, спеціально розроблений для очей слід використовувати щодня і застосовуються, торкнувшись його в шкіру, щоб уникнути розтягування тендітних тканин.

(6) губи. Губи повинні бути щоденні відшаровується з мочалкою, щоб позбутися від мертвих клітин та підготувати їх для губ, помада або бальзам. Ви можете використовувати зволожуючий губи перед нанесенням кольору тримати губи м’якою, еластичною і повним.

(7) омолоджуючі процедури. Якщо ви молоді, ви хочете, щоб захистити себе від старіння і зробити все можливе, щоб запобігти його, перш ніж він починає показувати. І якщо ви старше, природний і ефективний антивіковий продукт може уповільнити старіння і зберегти проблеми від погіршується. Знайти антивікової продукт, який підходить для вашої шкіри і використовувати його регулярно для досягнення найкращих результатів.

Вірний лікування натуральними продуктами по догляду за шкірою може усунути великі пори і плями, перетворити вашу шкіру протягом декількох тижнів, і тримати це виглядає краще. Якщо ви нехтували догляд за шкірою, ви будете раді і вражені результатами. Але особливо на обличчі, дуже важливо, щоб вибрати по догляду за шкірою з натуральними інгредієнтами, які не тестується на тваринах.