останні тенденції краси – накладні вії

Накладні вії є одним з великих тенденцій моди в цьому сезоні. Ці казкові аксесуари краси користується величезною популярністю у знаменитостей, даючи їм нудотно довгі вії протягом декількох хвилин застосування. Істинної моді діви підберуть вії, які відображають їх наряд або особистості. Ви тільки повинні дивитися на Lady Gaga, щоб побачити це – величезний, фанк пернатих вії, щоб відповідати її вихідних природи.

Виберіть свої вії

Накладні вії носять підлітки та жінки різного віку (і в деяких випадках чоловіки теж!) Не всі жінки наділені довгі вії і шукати інші способи подовження своїх власних.

Існують 2 основних типи підроблені вії, які можна купити як на головній вулиці і в Інтернеті. Вони позбавити накладні вії і індивідуальних. Газу накладні вії, як правило, більш популярні, ніж індивідуальні, так як вони швидше застосувати. Індивідуальні вії повинні бути склеєні один з вій ви хочете подовжити. Вони, проте тривати набагато довше, ніж смуги вій.

Зніміть накладні вії входять в діапазон довжин і стилів, залежно від того, як драматичні ви хочете бути! Для тонкі вії, які розширюють твої очі, намагаюся шукати коротше більш природний вигляд вій. Це більш популярний варіант для денного носіння, оскільки вони суміш дюйма

Однак, якщо ви хочете, щоб зробити заяву, варіантів безліч. Якщо ви хочете яскравий, барвистий макіяж очей, як Кеті Перрі, то різнокольорові вії можна отримати яскраво-рожевого до Luminous Blue. У поєднанні з гарячим відтінку тіней для повік, це шлюб, укладений на небесах.

Для спекотний димчастий очей дивитися, товсті накладні вії є ідеальним вибором. Світяться в темряві з них неймовірно фанки спосіб привернути увагу до ваших очей у той час як в клуби, на вечірці або фестивалі.

Застосувати свої вії

Накладні вії наноситься спеціальний клей вій, яка зазвичай поставляється в коробці з ними. Це, однак, може бути придбаний окремо. Просто порівняйте ширину вій групі з вашими власними віями і СНиП зайве. За допомогою пінцета Тримайте вій і нанесіть невелику кількість клей вії вздовж смуги. Це дійсно важливо для того, щоб клей стає липким перед їх застосуванням. Це звичайно займає близько 30 секунд. Помістіть вій якомога ближче до вашої власної лінії вій наскільки можливо і натисніть вниз від внутрішнього до зовнішнього кута ока. Тримайте, поки не встановлена.

Тепер протягом декількох хвилин ви повинні мати гламурний набір вій. Спробуйте поекспериментувати з різними стилями, щоб створити свій власний тенденції моди.