більш міцного способи протидії появі старіння обличчя

Там в обнадійлива новина для тих, хто висловлює стурбованість з приводу зморшок на обличчі, особливо складки навколо рота, які виглядають як дужки.

Оскільки шкіра віків і піддається впливу забруднювачів навколишнього середовища і ультрафіолетових променів, клітини втрачають здатність виробляти речовини, відомого як гіалуронова кислота. Гіалуронова кислота є природним комплексом цукру, що міститься у всіх живих тварин, яка зберігає водовбирні більше 1000 разів більше своєї ваги і додає об’єм поверхні шкіри. Як клітини віку і гіалуронової кислоти втрачається, шкіра починає втрачати обсяг, що часто призводить до утворення зморшок на обличчі і складок.

На щастя, існують ефективні способи замінити відсутні гіалуронової кислоти та відновлення шкіри обсягу.

У 2003 році в США продуктів харчування і медикаментів (FDA) схвалило перший гіалуронової кислоти шкірний наповнювач для корекції помірної до важкої мімічних зморшок і складок. Сьогодні, на основі гіалуронової кислоти шкірні наповнювачі найбільш швидкозростаючих, нехірургіческіх естетичних процедур в Сполучених Штатах, за даними Американського товариства естетичної пластичної хірургії. *

“Більшість пацієнтів і лікарів хочуть наповнювачів, які мають тривалий термін, тому що вони забезпечують природний вигляд, який можна регулювати по мірі зміни особи”, сказав Марк Пінський, MD, Вест-Палм-Біч, штат Флорида основі пластичного хірурга. “Останнім часом FDA затверджених етикетці розширень для Juvéderm ™ Ультра і Juvéderm Ultra Plus ™. Вони є єдиними гіалуронової кислоти шкірний наповнювач продуктів на сьогоднішній день в Сполучених Штатах, щоб забезпечити плавний, природно виглядають результати тривалістю до одного року з одного лікування ».

На відміну від старого FDA затверджених гіалуронової кислоти шкірний наповнювач склади, Юведерм ™ Ультра і Juvéderm Ultra Plus ™ є наступним поколінням гіалуронової кислоти шкірні наповнювачі і розробляються з використанням власних, технологічно передові виробництва процес, який призводить до податливий, гладкий гель, яка забезпечує пацієнтам з гладкою, природний вигляд.

Крім того, Juvéderm ™ є першим FDA затверджених гіалуронової кислоти шкірний наповнювач, яка довела свою ефективність і безпеку для людей кольору.

При введенні шляхом навчених естетико-спеціальності лікаря, лікування з гіалуроновою кислотою шкірні наповнювачі можуть бути виконані швидко і вимагають мінімального часу простою. Після аналізу особи лікарем і обговорення бажаного результату, процедури, такі як Juvéderm ™ шкірні наповнювачі вимагають лише коротким в офісі відвідати і займає в середньому 15 хвилин, щоб виконувати.

Нові шкірні наповнювачі можуть згладити складки навколо рота, які виглядають як дужки на термін до року.

Примітка для редакторів: Важлива Juvéderm ™ Шкірні інформація з безпеки Наповнювач: У США, Юведерм ™ ін’єкційний гель показаний для ін’єкції в середньо-і глибокі шари дерми для корекції помірної до важкої мімічних зморшок і складок (наприклад, носогубні складки) і звичайно добре переноситься. Найбільш частими побічними ефектами є тимчасові місці ін’єкції почервоніння, набряк, біль / ніжність, пружність, шишки / ударів, і синців. Вплив на обробленої області надмірного сонця і екстремальних холодів повинні бути зведені до мінімуму, поки будь початковий набряк і почервоніння не вирішене. Якщо лазерної обробки, хімічного пілінгу, або будь-які інші процедури, засновані на активний шкірної реакції вважається після обробки Juvéderm ™ ін’єкційний гель, існує можливий ризик протизапальні реакції в місці лікування.

Пацієнти, які використовують речовини, які можуть продовжити кровотеча, такі як аспірин або ібупрофен, як і будь ін’єкції, можуть відчувати підвищену побиття або кровотеча в місці ін’єкції. Ви повинні повідомити своєму лікарю до початку лікування, якщо ви використовуєте ці типи речовин. Як і у всіх шкіри процедури ін’єкції, існує ризик інфекції. Juvéderm ™ ін’єкційний гель слід використовувати з обережністю у пацієнтів на імуносупресивної терапії або терапії використовується для зменшення імунної відповіді організму, так як може бути підвищений ризик інфекції. Безпека Juvéderm ™ ін’єкційний гель у пацієнтів з історією надмірного рубцювання (наприклад, гіпертрофічна рубців і келоїдних утворень) і порушення пігментації не вивчений.

Juvéderm ™ ін’єкційний гель не повинні використовуватися у пацієнтів з тяжкою алергією відзначена історія анафілаксії або історія або наявність декількох важких алергій. Juvéderm ™ ін’єкційний гель не слід застосовувати у пацієнтів з історією алергії на грампозитивних бактеріальних білків. Безпека Juvéderm ™ ін’єкційний гель для використання під час вагітності, грудного вигодовування жінки, або у пацієнтів віком до 18 років не встановлена. Безпека та ефективність препарату Juvederm ™ ін’єкційний гель для лікування інших областях, крім мімічних зморшок і складок (наприклад, губи) були встановлені в контрольованих клінічних дослідженнях.