Мама makeovera повний вагітності повідомленням макіяж

Ви проводили вашої дитини протягом дев’яти місяців незручно, пройшов через важкий труд, а після народження ви страждали від нестачі сну і, можливо, навіть післяпологової депресії. В якості нагороди за вашу важку працю і біль, яку ви залишилися з розтяжок, зайвої ваги, і отвисшие сиськи.

Щось у цій системі не здається справедливим! Звичайно, ваша дитина стоїть, і ви могли б зробити це знову в серцебитті, але ви заслуговуєте більшого. Ваше тіло заслуговує Мама макіяж.

Мама макіяж являє собою поєднання процедур пластичної хірургії, спрямованих на коригування наслідків вагітності на тілі. Після вагітності комбінації пластичної хірургії зазвичай включають, збільшення грудей, ліпосакція, абдомінопластика і процедури зазвичай називають як підтяжка живота.

Під час вагітності груди починають збільшити і розтяжок на грудях може навіть з’явитися. Після пологів груди стає ще більше, оскільки вони заповнюються з досить молока, щоб годувати дитину. Для деяких це є перешкодою, але для багатьох жінок це, як вони отримали грудні імплантати і нові бажані фігури.

На жаль, мрія добігає кінця, коли грудне вигодовування закінчується, і груди залишається здувають і провисання. У рамках маму жінок макіяж може виправити цю функцію з процедурою збільшення грудей. Це може означати збільшення грудей або мастопексія.

Для збільшення грудей зроблено шляхом введення кремнію або сольових імплантатів за тканину молочної залози робить їх повніше і дає грудей бажану форму.

Мастопексія є зміна форми грудей, не вставляючи нічого в грудях. Під час процедури пластичний хірург відсікає надлишок шкіри, підвищує грудей на грудній стінці, і переміщує і зменшує розмір сосків і ареол.

Все, що процедура використовується для підвищення грудей, ви можете бути впевнені, що груди більше не буде виглядати спущеному кулі висить від вашої грудей.

Після вагітності багато жінок відчувають труднощі втраті зайвої ваги. Якщо ви намагалися вправи і здорове харчування, і ви до цих пір не може штовхнути дитини жиру, то це може бути гарною ідеєю, щоб додати ліпосакцію вашому Мама макіяж.

Ліпосакція може проводитися як на багатьох ділянках тіла, де є надлишок жиру. Це означає, що жир можуть бути видалені з області живота, стегон, сідниць, шиї, рук, обличчя і т.д. Під час ліпосакції жир, по суті пилососом через порожнисту трубку, яка називається канюлю, вставлену під шкірою. Загалом, тільки невелика кількість жиру може легко витягти.

Дуже популярний післяпологовому пластичної хірургії процедура абдомінопластика. Ця процедура відома як підтяжка живота і використовується, коли шкіра і черевна стінка була сильно перевищена, залишивши опустивши живота.

Під час живота пластичний хірург видаляє надлишок шкіри і жиру в середній і нижній частині живота, щоб підтягнути м’язи і тканини. Пупка часто переміщені, а також. У результаті виходить більш твердим і привабливі животик, те, що більшість матерів умертвляють родах своїх дітей.

Ви можете поєднати будь-яку з цих процедур, як частина вашого Мама макіяж. Це може бути вигідно, щоб вони все це виконується в тій же сесії, час відновлення може бути більше, але ви заощадите гроші на анестезію і перебування в лікарні і коли ви зажили у вас буде абсолютно новий і привабливу фігуру.

Поговоріть зі своїм пластичним хірургом про кращий спосіб поєднати ці операції. Важливо також відзначити, що ви не повинні отримувати Мама макіяж, поки ви не зробили, які мають дітей, бо ще одна вагітність може звести нанівець всю роботу, виконану на пластичного хірурга. Але після вашого дітородного віку більш розуміємо, що є ще надія, ви можете отримати ваші старі тіло назад!