nutrimin C огляд

огляд продукту

Деякі з продуктів в лінійці є Nutrimin C RE9 Оновлення Gelee Wash Зволожуючий, відновлення Mist, балансування Тонер, Re9Reversing Gelee Перетворення ліфт, Відновлення особи Сироватка (День і ніч формул), Re9Repair Коригувальні Крем очей, реальність SPF 8 Денний Крем, відновлення ніч крем, скраб для обличчя Reveal і Маска глибокого очищає пори. Лосьйон для тіла, гель для тіла спінювання, тіло сироватки, капсули і харчові добавки, також доступні для покупки.

інгредієнти

Елементи, включені до Nutrimin RE9 догляду за шкірою системи включають в себе біо-гідро комплекс (суміш семи поживних речовин для рослин, які пом’якшують і стан шкіри); наносфери, які містять вітаміни-антиоксиданти, вітамін С, магній аскорбілфосфат, який покращує еластичність шкіри; elhibin і стимулювати -Tex, яка покращує текстуру і зовнішній вигляд шкіри, альфа-ліпоєва кислота антиоксидантом; койевую кислота, використовується для боротьби з НД та екологічних ушкоджень шкіри, міді, яка допомагає зменшити зморшки на шкірі, альфа-і бета-гідрокси кислоти і пептидів , які зменшують появу зморшок.

чайові

Навіть незважаючи на те RE9 догляду за шкірою лінії потрібно 5-6 кроків, як тільки ви отримаєте повісити його весь процес не слід приймати більше ніж за 2 хвилини застосовувати. Ви починаєте з Зволожуюча вимити, а потім прямувати з Туману і тонер. Перетворення ліфт не повинен використовуватися кожен день, але може, якщо це необхідно. Далі, ви будете використовувати День особи Сироватка і крем Реальність день. Ніч особи Сироватка, коригувальні Кремові Тіні, і відновлення ніч Crème використовуються перед сном. Скраб для обличчя Очищуюча маска і не повинні використовуватися кожен день і ніколи не в той же день, як і інші. Їх краще всього використовувати 1-2 рази на тиждень відразу після чищення.

Переваги

Вітамін С вже давно використовується в косметичних продуктів, щоб ущільнити шкіру. Магній вітамін С аскорбілфосфат в цьому продукті є біологічно активна форма вітаміну С. Він сприяє виробленню колагену в шкірі, що в свою чергу сприяє зміцненню та відновленню еластичності шкіри. Це саме те, що ви хочете бачити в анти-старіння по догляду за шкірою лінії.

Оскільки RE9 догляду за шкірою лінії доступні через Arbonne, клієнт отримує додаткову перевагу отримує персональну увагу від вашого місцевого представника. Вони можуть допомогти вам зрозуміти, продукти, які будуть працювати краще для вас і як використовувати їх належним чином.

позитивних відгуків клієнтів
Arbonne Nutrimin C відгуки в основному позитивні. Деякі говорили, що при першому використанні їх шкіри відбувається переривання, але це просто позбавлення особи домішок в шкірі. Кінцевим результатом є значно молодшою, здорової шкіри. Деякі навіть бачили їх лінії і зморшки зникають протягом декількох днів

Якщо ви вважаєте, вартість пластичної хірургії в ці дні (і ризики), це не займе багато побачити, що анти-старіння по догляду за шкірою з доведеними результатами добре стоїть ціна. За однією ціною, ви отримуєте 7 продуктів, які допоможуть вам виглядати молодше, ніж коли-небудь виглядати молодше поліпшить вашу самооцінку і допоможе вам відчувати себе молодше, а Дайте Arbonne Nutrimin C спробувати сьогодні