як мати прямі і блискуче волосся.

Ось кілька порад, якщо ви хочете мати прямі, блискуче волосся, як ті комерційні моделі =)

1. Якщо ви приймаєте душ, використовуйте “Яйце Шампунь”.

Склад:

1 яйце, 1 чайну ложку оливкової олії і 1 чайну ложку лимонного соку.

Просто дружнє нагадування: Ніколи не використовуйте занадто багато лимонного соку, це може зробити ваші волосся світліше.

Процедура:
Збити яєчні і покласти жовток в миску і змішати з іншими інгредієнтами. Масаж це у вашій голові, а потім залишити на 5 хвилин. Вам потрібно шампуню ваше волосся, якщо ви готові, щоб промити його.

Примітка: (Якщо у вас чорне волосся, не використовуйте яєчний жовток і лимонний сік, тому що це вплине на ваш колір волосся)

2. Виберіть шампунь, який додає блиск і гладкість. Коли ви шампунь, скраб його в шкіру голови, але ніколи шампуню все волосся, просто зосередитися на шкіру голови. Промити його. Зараз стан його сяяти / згладжування кондиціонера. Фокус в тому, починати з самих низів, а потім працювати до кондиціонера у волосся

3. Після прийняття душу, якщо ви хочете, щоб сушити волосся, покласти захисний крем на ньому. Ви повинні чистити вниз і направити фена вниз на кут палати. Це замки в гладкість і блиск. Однак, якщо ви не хочете, щоб сушити волосся, оберніть його в рушник, поки він висохне.

4. Як тільки ваші коси суха ви можете розділити його на три частини. Одна із секцій на лівій стороні голови, один праворуч, а інший в спину. Витягніть його на три поні tails.Take однієї секції, і покласти захисний крем на ньому.

5. Розділіть волосся в цьому розділі на три шари, кліп двох верхніх шарів. Отримати кисті, кисті і через ваші волосся після випрямляча, як тільки ваш зроблено, скасувати другий шар. Кисть і випрямити. Потім верхній шар. Розробити кожного розділу. Переходячи їх кілька разів, щоб отримати їх дуже прямо.

6. Як тільки це прямо, покласти Лак для волосся / крем / сироватка на ньому. Спробуйте блискучі спреї або креми, просто руб краплю крему у ваших руках, і розчесати волосся. Не використовуйте занадто багато, це зробить ваше волосся виглядають жирними.