як колаген та еластин роботи по шкірі

Якщо ви ставите питанням, як зробити колагену і еластину, роботи по шкірі, ви, напевно, бачили креми чи лосьйони, що містять його. Вони, як правило, позиціонується як анти-старіння рішень. Але, немає ніякої науки за продуктами.

Колаген і еластин є білки, що входять до складу волокон в дермі шкіри шарів. Епідерміс складається в основному з іншого білка, званого кератином.

Перша ідея могла б доповнити вміст білків шкіри. Виробництва волокна з віком зменшується. Волокна складаються з білків. Чи буде можливо, щоб стимулювати виробництво волокна за рахунок збільшення вмісту білка шкіри?

Колагени жорсткий характер. Для того, щоб пом’якшити їх, так що вони можуть бути використані в місцевому застосуванні кремів, високої температури і суворих температур використовуються. Процеси виявляються білка в драглисте речовина.

Еластин схожий на гуму, але вона все одно повинна бути зроблена розчиняються у воді. Це не добре перемішати з водою. Так, виробники використовують інші хімічні речовини, для надання допомоги в процесі змішування.

Отже, як колаген та еластин роботи по шкірі, коли вони були так сильно змінився? Вони навіть не за структурою близька до того, що знаходиться в межах дерми шкіри шарів. Якби вони були, немає ніякої можливості проникнути зовнішні шари шкіри. В основному, вони були денатурують. Отже, існує не так багато, що вони можуть зробити.

Деякі продукти мають трохи косметичного ефекту. Вони, здається, “заповнити” ліній, однак, згідно інформації від користувачів, ефект буде недовгим. Одна жінка сказала, що вона тільки виглядала краще, поки вона не отримала в сонячному світлі.

Коротше кажучи, відповідь на: як зробити колагену і еластину, роботи по шкірі …, у них немає. Існує насправді все, що вони можуть зробити.

З іншого боку, кремів, що містять кератин, коли оброблялися коректно, було показано, що зробити досить багато речей, для здоров’я шкіри і зовнішній вигляд. По-перше, вони стимулюють вироблення нових клітин в епідермісі. По-друге, вони стимулюють кількість антиоксидантів в цих клітинах. Антиоксиданти являють собою природний захист шкіри від вільних радикалів, основною причиною клітинного старіння.

Деякі антиоксиданти було показано назад пошкодження сонцем. Інші були показані, що зменшує коричнева пігментація або «вікових плям». Ось ще одне питання. Як колагену і еластину, роботи по шкірі скасувати вікові плями або пошкодження сонцем? Відповідь полягає в наступному. Вони цього не роблять.

Дійсно, це рекламний трюк. Люди чули про такі речі, як колаген імплантати і рекламних агентів “Косі” досліджень натякати, що крем, що містить білок є корисним для здоров’я шкіри або зовнішній вигляд. Жодна з тих речей, це правда.

Якщо ви розумні, ви не будете прислухатися до реклами реклама. Те, що ви, і мені потрібно креми, що містять антиоксиданти … багато потужних антиоксидантів. Там немає необхідності задаватися питанням: як зробити колагену і еластину, роботи по шкірі. Ми знаємо, що реальна відповідь, і ми знаємо, що дійсно працює. Відповідь антиоксидантів.

Якщо ви хочете дізнатися більше про мало відомих, але клінічно протестованих натуральних інгредієнтів, які я особисто використовую для лікування старіння шкіри, відвідайте мій сайт сьогодні.