як зменшити поява пігментних плям

Вік плями обумовлені в основному довгострокові перебування на сонці. Хоча Сонце є причиною номер один для розвитку пігментних плям, куріння, погане харчування, погана функція печінки і дієта, багата окисленого масла також факторів.

Ці вікові плями є результатом перевиробництва ліпофусцину, темні речовини, вироблені нашими клітинами. Пігментні плями зазвичай починають з’являтися, коли ми перебуваємо в наших 30-их і, крім того, що непривабливі, збільшити ризик раку шкіри. Як і у випадку з більшістю захворювань шкіри, вікові плями легше попередити, ніж лікувати. Є дієта, багата в зелених листових овочах, морква, солодкий картопля та інші продукти з високим вмістом каротину допоможе зменшити ваші шанси на отримання пігментних плям у першу чергу. Якщо ви вже страждаєте від пігментних плям, не втрачайте надії. Є варіанти доступні для вас, щоб зменшити поява пігментних плям, а також поліпшити загальний стан здоров’я вашої шкіри.

Є кілька продуктів на ринку сьогодні, які допоможуть у зменшенні зовнішнього вигляду вікових плям. Зникати креми є популярним вибором серед споживачів. Ці більш-позабіржовому креми містять зволожуючі креми з вмістом гідрохінону два відсотки, що відбілювачем, який допоможе в процесі зникнення. Кращі результати отримані з кремом використовується в поєднанні з гліколевої кислотою зволожувач. Рецепт крему, які містять вітамін А, наприклад, Retin-A або Retinova, працюють більш ефективно, ніж позабіржовий зникати креми.

Існують більш агресивні варіанти доступні для тих, хто страждає від більш серйозний випадок вікових плям. Хімічний пілінг є однією з цих варіантів. Використання 30% -70% гліколевої кислоти, завмирання фактором є набагато більш вираженим, ніж у будь-який з кремів, згаданих вище. Лікування є простим і може бути зроблено в короткі сесії, навіть на час обідньої перерви у разі потреби. Вам знадобиться більше одного звернення, щоб досягти повного ефекту процедури.

Лазерна шліфовка і інший варіант схожий на хімічний пілінг. У цій процедурі, вікові плями буквально спалюється поверхні шкіри за допомогою лазера і може бути виконана в одній обробці. Це, однак, є час відновлення близько одного тижня і може бути досить дорогим.

Для більш природний і ефективний спосіб, щоб допомогти запобігти вікові плями просто обмежити перебування на сонці і, коли ви знаходитесь на сонці, носити сонцезахисні креми. Обмежте споживання алкоголю і їсть добре дієти баланс.