як вибрати брекети

Багато людей мають проблеми з вирівнюванням зубів, які повинні бути виправлені у фігурні дужки, а деякі можуть бути оброблені в дитинстві, а деякі після того як вони стали дорослими. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, важливо, щоб вибрати тип дужки, які найкращим чином відповідає вашим потребам. Є кілька типів брекетів, що все зробити те ж саме, але в цілий ряд різних витрат і недоліки. Деякі тонкі брекети у своїй зовнішності, але компроміс, таким чином вдосконалюючи вище вартості або більше дискомфорту. Важливо пам’ятати про те, що дужки вони будуть з вами протягом тривалого часу, а це означає фотографії та спогади про вашу дужки ніколи не піде.

Найдешевший вид брекетів метал, і вони, хто що думає про те, коли вони мають на увазі дужки. Вони коштують близько $ 5000, але, як і більшість стоматологічних процедур, стоматологи, як правило, більш ніж щасливі організувати графік платежів, щоб поширитися вартості. Золото дужки буде коштувати трохи більше, але не настільки, як інші види косметичних рішень. Середня тривалість часу, необхідного для даного типу дужки на роботу близько 2 років і металу і золота буде працювати точно так само. Вони можуть бути незручними і непривабливими, але всі щасливі вони зробили це після дужки відірватися.

Керамічні брекети аналогічні металу і золоті брекети, але вони зрозумілі так що єдине, щоб побачити це провід, що з’єднує їх. Це ж очевидно, у вас є фігурні дужки, але вони не приваблюють око, як багато, так що багато людей думають, що це великий компроміс. Вони беруть трохи більше часу, щоб працювати, ніж металеві брекети і коштує трохи більше, але якщо ви шукаєте середину дороги; це він. Лінгвальні брекети є кінцевими в зовнішність, ціна і дискомфорт для людини, яка вирішує, щоб отримати їх. Вони йдуть на задній стороні зубів, тому ніхто не може їх бачити, але вони будуть також скоротити свою мову, і зробити це важко говорити правильно. Їх важко встановити і працювати, так що вартість лінгвальні брекети висока.

Invisalign брекети нового типу дужки, які абсолютно ясно, і їх можна носити вночі як фіксатор, або весь час як звичайні брекети. Недоліком Invisalign це кількість часу, який потрібен, щоб виправити проблеми вирівнювання, а вартість набагато вища, ніж нормальні фігурні дужки. Вони не можуть бути скориговані як звичайні дужки, як тільки ваші зуби перейшли невелика кількість, вони повинні зробити абсолютно нову форму для переміщення зубів наступну порцію. Не всі стоматологи навчені використовувати Invisalign, і вони не дозволять непідготовлених стоматологів використовувати свої підтяжки, так що якщо це ваше рішення, вам потрібно знайти стоматолога, який сертифікований Invisalign. У мене немає досвіду з Invisalign, але я чув від багатьох інших людей, що вони є кращим способом піти, якщо у вас є гроші.

Отримання проблеми зубного ряду фіксується в дитячому віці, як правило, кращий вибір, але іноді коштів просто немає. Зуби мудрості участь пізніше в житті також може викликати зубний ряд проблем, які необхідно бути виправлені за допомогою брекетів. Якщо гроші проблема існує багато стоматологічних плани там, як і Delta Dental Ameriplan, щоб допомогти полегшити витрати, але вони будуть дорогими незалежно від того, що ви робите. Ми всі хочемо виглядати наші найкращі і отримувати ваші зуби поправив може робити чудеса для вашої впевненості в собі. Вартість, комфорт, час і зовнішність речей, щоб розглянути при виборі відповідного дужки для вас, але ви будете вдячні, що вам зробив це один раз зуби хороші і прямі.