поліпшити свої виступи в Лондоні медичної та естетичної клініки

Sculptra являє собою синтетичний ін’єкційний матеріалу, відомого як «полі-L-молочної кислоти”, матеріал, який не шкодить тілу і він здатний бути розбита на тілі. Скульптра вводиться під поверхню шкіри в області жиру. Видимі результати з’являються протягом перших кількох сеансів лікування Sculptra.

При першому Sculptra лікування з доктором Ayham аль-Ayoubi на Лондонській медичної та естетичної клініки, 1 Harley Street, London, може здатися, що Sculptra працював негайно за набухання від ін’єкцій і води, використовуваної для розведення Sculptra, але коли пухлина йде вниз, і вода засвоюється організмом, ви можете подивитися, як ви робили до вашого лікування. Sculptra працює поступово виправити депресії у вашій шкірі. Скульптра буде кілька ін’єкцій в невеликих кількостях в шкіру за допомогою дуже тонкої голки. Після кожного сеансу лікування Sculptra, площа повинна бути ретельно масажують поширювати продукт рівномірно. Об’єм досягається при Sculptra триватиме близько 2-3 років. Більшості пацієнтів потрібно 2-5 ін’єкції сесій, з інтервалом 4-6 тижнів для досягнення оптимальних результатів.

Velashape поєднує в собі м’який світло і енергію радіочастотного з механічними роликами і вакуумного всмоктування маніпулювати поверхневі тканини жировий шар, який сприяє целюліту. Velashape тепла з енергіями РФ скорочує розмір жирових клітин. Крім того, механічні Velashape ролики і вакуумного всмоктування діють на кровоносні судини, щоб збільшити тираж місцевої області для досягнення гладкої поверхні менше ямочками зовнішній вигляд. Більшість пацієнтів після 6 до 8 процедур Velashape помітити нових контурів областей, таких як, ручки любові, сумки небажаних опуклостей і непропорційне жирні області, вимірюваних зменшення окружності або обхват. Velashape лікування зазвичай займає близько 35-60 хвилин, без простоїв. Під час лікування Velashape ви будете почувати себе глибоко, заспокійливу тепло, як мають глибокий масаж тканин в цільової області. Velashape на Лондонській медичної та естетичної клініки, 1 Harley Street, London буде контур, форма і тонкий корпус за рахунок поліпшення вашого целюліту і зменшення окружності як всього лише шість сеансів лікування.

Smartlipo доктором Ayham аль-Ayoubi на Лондонській медичної та естетичної клініки є неінвазивна процедура видалення жиру. Smartlipo лазер направляє енергію в область нижче поверхні шкіри, метод також стимулює розвиток колаген, що призводить до більш жорсткої, більш пружною загальний зовнішній вигляд. З видаленням Smartlipo жиру буде постійним, поки окремі веде здоровий спосіб життя. Smartlipo також сприяє лікуванню локалізованого кишені жиру, які не можуть бути ефективно лікувати за традиційними методами ліпосакції.