позбавитися від меланодермії застосуванні інгібіторів меланіну в поєднанні з біологічними глікокон’югати, що …

Нормальна пігментація шкірних пов’язано з біосинтезом пігмент меланін, які продукують клітинами звані меланоцити і пожертвування меланіну в меланосомами (органели всередині клітини), щоб навколишній кератиноцити, які ці клітини у верхньому шарі поверхні шкіри. Швидкість синтезу меланіну визначається внутрішньоклітинних ферментів, найбільш добре охарактеризованих з яких тирозинази, і два тирозинази-родинних білків (ГТО) -1 і TRP-2 або допахрома таутомеразной.
Нормальні пігментації шкіри розвивається у відповідь на вплив УФ-випромінюванням або сонячного світла. При нерегулярних і аномальні плями з’являються на шкірі, їх називають меланодермії. І в той час меланодермії буквально означає темну шкіру (грецькою мовою), і це найкраще відома як “маска вагітності», оскільки це частіше зустрічається у жінок, які вагітні, ви не повинні бути вагітні (або навіть жінка!) розвивати меланодермії. І якщо ви думаєте, що ви мовчки страждає один, подумайте ще раз. Приблизно шість мільйонів жінок по всій території США в даний час страждають від цього занепокоєння, хоча і косметичного концерну.
Темні плями виникають через ту ж клітини меланоцити, які забезпечують пігментацію, щоб захистити нас від сонячного світла більше посилить в кількості і сприяти більш високою кількістю меланіну, роблячи шкіру, щоб включити або коричневий загар в нерегулярної.
Melasma найчастіше характеризується по розділах нерівномірного темна шкіра на обличчі. Ці темні плями жовтувато-коричневого кольору зазвичай з’являються в губи, лоб, або щік. Деякі фактори можуть включати меланодермії генетики, оральні контрацептиви, гормональні зміни, і надмірного перебування на сонці, але лікарі не можуть повністю визначити причини, чому вони утворюють. І хоча це дуже поширений шкіри скорботи, і не існує загальноприйнятого причина, чому вони з’являються, це вважається дуже напруженою для лікування.
Melasma Лікування Найбільш поширені методи лікування включають меланодермії хімічний пілінг, лазерна хірургія, і відбілювачів шкіри. Відбілювання продукти і сонцезахисних кремах можуть бути вражаючими, але вони не впевненість, щоб зменшити плями.
Ці меланодермії лікування може мінімізувати плями, але затвердіння щось зовсім інше. Іноді, якщо меланодермії страждальці зачарував, патчі зникають з часом, а якщо ні, передові процедури, необхідно буде ввести, щоб повернути шкіру в нормальний стан.
Вплив сонця є головним винуватцем меланодермії тому іноді це так само просто, як у приховуванні полуденного сонця.
Темних плям. Меланіну у шкірі відбувається в УФ-променів сонця, щоб захистити шкіру від надмірного впливу випромінювання. Покриття себе ефективними факторами SPF знайдені в сонцезахисних кремів може допомогти перешкоджати промені проникають у шкіру. Всі успішні меланодермії лікування використовувати сонцезахисні засоби, так як навіть після того, як плями стираються, які страждають необхідно застосовувати захист, щоб запобігти повторній появі.
Шкіри відбілюючі креми слід застосовувати тільки під суворим наглядом лікаря. В’янення шкіри може зайняти кілька місяців, щоб показати ознаки чітке розходження. Для того, щоб отримати бажаний результат, потрібно бути старанним в застосуванні отбеливающего агента.
Відбілювачі найкраще працюють на людей з більш світлим тоном шкіри. Доктора необхідністю дати йти вперед для будь-якої шкіри відбілювання пов’язано з тим, він може зменшити вироблення меланіну і може стимулювати ракові реакції.
Melasma лазерне видалення. Інтенсивні меланодермії випадках може зажадати хімічний пілінг або навіть методами пластичної хірургії. Хімічні кірки може бути захоплюючою, так як вони позбутися від верхнього шару шкіри і викликати заміну згорілого клітини новими клітинами. Час загоєння може бути значно менше, ніж 6 місяців до року, необхідної для місцевого методами. Але хімічний пілінг може обпекти шкіру, яка насправді помітно додає почервоніння та інфекцій і можуть призвести до небажаних товщі шкіри.
Лазерна шліфовка може видалити марки, але це серйозна медична допомога. Збільшується почервоніння і струпів можливі побічні ефекти такого лікування.
Ці розумні варіанти, але чому б не вибрати лікування, яке не спалити шкіру або негативно вплинути на вироблення меланіну?
На щастя, в даний час є актуальною передовий метод лікування, який може прискорити швидке падіння меланодермії.
Нова опція догляд за шкірою включає в себе три нових інгредієнтів, які діють синергічно вирішити меланодермії швидше, ніж відбілюючі речовини. Вони (а) Helix Aspersa Мюллера глікокон’югатов, які розчиняють верхній шар мертвих клітин з кожним додатком, активують і організувати процеси регенерації шкіри і володіють антиоксидантними і протизапальними властивостями, (б) Rumex західна рослинного екстракту, який здатний інгібувати виробництво меланіну шляхом блокування ферменту тирозинази і (с) пептиду людини фактор росту, отриманий з меланоцит-стимулюючий гормон, який блокує синтез меланіну.
Синергії їх спільне Ефектів робить спеціальна опція для позбавлення від меланодермії і набагато швидше, ніж те, що може бути досягнуто з використанням актуальних відбілюючих агентів поодинці. Контрастні меланодермії відбілювачі застарілі методи лікування меланодермії і широкий спектр інших гіперпігментація шкіри скорботах і більш загальні коричневі плями на сонці і вікових плям.
Перший інгредієнт ми згадували являє собою унікальний комплекс сполука, яка глибоко купає шкіру і активізує регенерацію шкіри. Вона рветься з (а) біологічні підсилювачі всередині та між стільникового зв’язку, (б) ферменти, які ‘Digest’ пошкоджених тканин і викликають їх регенерації використанням амінокислот вони випускають, і (в) антиоксиданти, які нейтралізують вільні радикали і помірковані запалення. Інгредієнт вже закуповує повний і збалансований акне видалення рубців шкіри догляд рішення.
Той же продукт, виготовлений з цієї біологічної інгредієнта з додаванням природного інгібітора меланіну і биомиметических пептид, який блокує біосинтез меланіну допомагає видалити меланоз шкіри і інші темні розладів пігментації шкіри.
Хоча таким чином меланодермії видалення може зайняти більше часу, ніж хімічний пілінг або лазерна хірургія, вона не дає небезпечних побічних ефектів. Це не відбілювання шкіри продукт, який може стимулювати ракові реакції. Глікокон’югати працювати природно з клітинами в організмі для того, щоб омолодити шкіру і відновити її природні захисні механізми.
Травмовані клітини витер зі стійким застосування цього натуральний інгредієнт для догляду за шкірою двічі на день. Меланодермія плями зменшуються і в кінцевому рахунку видалені природного походження ферментів, присутніх у глікокон’югатамі, а два інших активних інгредієнтів блок біосинтез меланіну і інгібує продукування меланіну. Сукупний вплив тріо поспішає меланодермії лікування.