повік ліфт для провисання або впали духом верхні повіки

Поява Ваших повік вносить великий внесок вашої зовнішності. З віком шкіра на верхніх століттях має тенденцію провисати. Пластика повік ліфт, також називається блефаропластика, це відмінний варіант, щоб розглянути для видалення провисання або впали духом верхніх повік і для видалення жиру опуклі кишені, які з’являються в області нижніх повік.

верхня хірургія століття для появи оновленої

Droopy верхньої шкіри століття може мати серйозний вплив на зір. Так багато людей вважають цю операцію або відновити порушене зір або омолодження області навколо очей, щоб отримати свіжий і молодий вигляд. Це може усунення недоліків в тому числі провисання або в’яла шкіра, яка створює складки на верхньому столітті або надлишок жирових відкладень, яка з’являється на верхньому столітті. В даний час вона здійснюється з використанням сучасних хірургічних методів. Процедуру проводять шляхом невеликих розрізів, через які надлишковий жир можуть бути видалені. Як розрізи приховані в складці верхньої повіки, шрами майже непомітні.

переваги та ризики

Блефаропластика може проводиться під загальним наркозом або із застосуванням місцевої анестезії з седації при необхідності в амбулаторних умовах. Залежно від конкретного випадку, процедура займає годину або більше. Синці та набряки зазвичай після операції, але це тільки тимчасово.

Пластика повік ліфт можна зробити поодинці або в поєднанні з іншими процедурами лицевої хірургії, такі як лицевої хірургії ліфта і брів Підтяжка дає більш кращі, більш високих результатів. Перед тим, як бажання мати цю процедуру, ви повинні бути добре інформовані про ризики й ускладнення, що супроводжують його. Під час першої консультації, ваш пластичний хірург дасть вам все детально описано, що процедура тягне за собою, вид анестезії необхідно, хірургічний центр і витрати.