мало бейсбольної ліги кажанів, що шукати в бейсбольною битою або софтбол кажанів

Бейсбольна бита є гладкою дерев’яною або металевою клуб, який використовується в грі в бейсбол для того, щоб відбити м’яч, коли він кинутий глечик. Бейсбольна бита не більше 2,75 дюймів у діаметрі в самій товстій частині і не більше 42 дюймів у довжину. Софтбол це командна гра, яка є прямим нащадком бейсбол, але з деякою точки розбіжності у ставленні смол і м’яч. Софтбол кажанів зроблені з металу, дерева або композитних матеріалів, таких як вуглецеве волокно. Софтбол кажанів є не більш, ніж 86 см в довжину і 6 см в діаметрі.

Діти дуже знайдено грати в бейсбол і софтбол гри і є популярним видом спорту в США. Придбання обладнання софтбол бейсбол для дітей, безумовно, величезної кількості роботи для батьків. Існує ряд обладнання софтбол бейсбол доступні на ринку і продавці завжди перестаратися, щоб змусити вас купити навіть те, що обладнання вам не потрібно купувати. Зазвичай дівчата вважають за краще грати в софтбол, і в той час як хлопчики воліють грати в бейсбол, ця невелика замітка може мати деяку допомогу для тих батьків, які бажають, щоб купити обладнання софтболу бейсбол для своєї дитини.

Софтбол кажанів, як правило, коротше, ніж бейсбольні біти і не довше, ніж 34inches. Софтболу більше, версій м’ячі звичайно в межах від 11 до 12 дюймів, і тому потрібні великі рукавички і рукавиці. По-перше ви можете використовувати дерев’яною битою, а потім метал і, нарешті, одна летюча миша з вуглецевого волокна, які трохи високих технологій для молоді. Захисний шолом і шипи іншого обладнання, що потрібно для безпеки гравців. Якщо гравець видовище потім гомілку, груди захисника і маска також повинні бути придбані. Ви навіть повинні купити ватин рукавички, а також польові рукавички, які утворюють частину софтбол обладнання.

Baseballs зазвичай 9inches і бейсбольними бітами не довше ніж 42inches. Гравці повинні були моргнувши бейсбол рукавички і шолом в якості захисних передач. Ловці повинні носити запобіжник гомілки, груди захисника, а також маски для їхньої безпеки. Є лише невелика різниця між софтбол і бейсбол з софтбол вийшов тільки в бейсбол. Деякі з бейсболу обладнання може бути дуже добре замінити софтбол обладнання, як шоломи, качки і навіть під час кажанів. Проте, коли справа доходить до дорослого рівня бейсбольні біти не можуть бути замінені для софтболу кажанів, оскільки є деякі важливі відмінності між кажанами. Ватин рукавички бейсболу також можуть бути замінені для рукавичок софтбол ватин, хоча є деякі відмінності, але вони можуть бути проігноровані, коли гра не на чемпіонаті рівні. Основна відмінність між бейсболу ватин рукавички і софтбол ватин рукавички за своїми розмірами.

Є кілька відмінностей між бітами цих двох ігор: по-перше, діаметр стовбура бейсбол більше у порівнянні з діаметром стовбура софтбол. Інша відмінність полягає в діаметрі, яке відрізняється по довжині биту. Нарешті софтбол летюча миша ніколи не зможе замінити бейсбольною битою, так як софтбол кажанів, швидше за все, розколюватися або ламатися під час гри в бейсбол.