духи поради та трюки

Аромати можуть часто відображають наш настрій і індивідуальність. На певний запах хороший друг може пахнути зовсім по-іншому на вас, як аромат кожного реагує по-різному у відповідності з нашими власними хімічний склад.

При тестуванні парфуми в магазині, обов’язково чекати приблизно 10 хвилин, щоб аромат реагувати на хімію вашого тіла, перш ніж купувати його. Запах після першого застосування, а потім понюхати його знову після очікування. Це дозволить вам спробувати як на верхній і середній ноти аромату і дати вам гарне почуття, як аромат буде затримуватися протягом дня.

Будьте впевнені, щоб обмежити кількість ароматів ви намагаєтеся в один час в магазині – дотримуватися тільки 3 або 4 за один раз. В іншому випадку ваш нюх може стати перевантажені, і ви не можете бути в змозі сказати одне парфум від іншого!

Якщо ви стурбовані тим, алергічні реакції, почекайте близько години або близько того після взяття проби духів. Якщо ніякої реакції не відбувається, до того часу, це, ймовірно, можна піти далі і витрачатися на, що нові парфуми!

Завжди застосовуйте аромати безпосередньо на шкіру або волосся, як деякі аромати (особливо Parfums і вода-Parfums, які мають більш високу концентрацію масла) може призвести до зміни кольору на певних тканинах. Ніколи не розбризкуйте аромати безпосередньо на шовку – це може пошкодити його!

Якщо ви хотіли б бризкати трохи на одяг, не забудьте перевірити це з перших на приховану області, таких як внутрішня підкладка перед розпиленням все це над собою! Це особливо вірно для делікатних тканин і “тільки суха чистка” одягу.

Я пропоную змінюється ваш аромат в залежності від сезону. Іншими словами, піти на легкі аромати у найспекотніші погоди і зберегти сильні аромати для сухої, прохолодною погодою. Тепло підсилює аромат, так що немає ніякої необхідності, щоб занурити себе в густий запах протягом літа. І якщо ви знаходитесь на вулиці, знайте, що бджоли, оси, шершні та інших літаючих помилок привертають квіткові аромати (яка ще одна вагома причина, щоб дотримуватися світлим, чистим ароматом!)

Говорячи тепла, якщо ви хочете зберегти, що улюбленими духами свіжа, як день ви купили його, тримайте пляшку в прохолодному, темному місці. Тримайте пляшку в його оригінальній упаковці, якщо це можливо. Ви навіть можете тримати його в холодильнику, так що ви можете мати освежающе прохолодний бризкати ваших духів, перш ніж відправитися протягом дня!