Як позбутися герпесу менш ніж за 2 дні – речей, які ви можете зробити, щоб швидко лікувати герпес

Я почав отримувати герпес вчора і це просто дві мозолі на нижній губі, але я мав невдалий досвід роботи з герпес сходить з розуму, і я хочу знати, якщо хто знає спосіб позбутися герпесу менш ніж за 2 днів (або принаймні зробити його дійсно мало). Я збираюся бенкету / прийом в суботу і я дійсно хочу, щоб позбутися від цієї речі до цього. Я в даний час покласти Зовіракс на ньому, який має тенденцію працювати, але якщо хтось знає краще, я дійсно ціную це. Як позбутися герпесу менш ніж за 2 дні?

Якщо у вас також є герпес і хочете, щоб лікувати його, то ось декілька порад, які можуть вам допомогти: Зовіракс, як правило, добре підходять для лікування герпесу протягом декількох днів. Я вважаю, що використання особи в’яжучий для просушування пухирі зазвичай працює. Покладіть кілька терпкий на деяких Kleenex / ватяні кульки / небудь подібне, а потім натисніть і утримуйте його в пухирі. Це буде жалити небагато, але він висихає його, і це добре.

Нанесіть Зовіракс після в’язким сушить його, а потім повторити цей процес протягом дня, і це повинно бути прекрасно.

Я використовую Зовіракс, але я також поклав Neosporin на шахті, а також. Він не сушить рот шляху Зовіракс робить, і висушуючи її майже змушує його виглядати гірше. Чи є Зовіракс ж, як Abreva? ВІН. Чув за чутками холодна біль людям. Вони також беруть lysene. Знайдено у вітамінах. а я отримую герпес, але все, що я робив, було проведіть його з алкоголем кілька разів на день, і я дійсно використовував трохи Neosporin і герпес ніколи фактично або користь CarMax замість Neosporin

Герпес незагойні, тому що вони стають з кожним разом вологою і ніколи не отримає шанс до парші і гояться. Так логіка підказує, що якийсь бар’єр, щоб зупинити його отримання вологою повинні допомогти процесу загоєння. Я міг би запропонувати кінського гною на губах? Це, безумовно, зупинити вас облизуючи губи.