Як зберегти шкіру молодою і здоровою

Процес старіння шкіри викликано відомих факторів. Старіння шкіри можна значною мірою уникнути простими засобами і симптоми старіння в шкірі також часто може бути вилікувана одним і тим же заходам. Ось декілька практичних омолоджуючі заходів для шкіри представлені:

захисту від сонця

Ви повинні насолоджуватися сонцем з розумом. Деякі з щоденне вплив сонячних променів на шкіру не зашкодить. Навпаки, воно буде насправді зробити вашу шкіру добре. Шкіра стає краще колір, і це стає дещо товщі і більш надійною. Масивні щоденний вплив, однак, має дуже тривожний вплив на шкіру, і буде викликати всіх типів шкіри проблеми: зморшки, коричневі плями, знебарвлення, дуже тонка або дуже товста шкіра, суха шкіра і рак. , Щоб зберегти шкіру молодою і здоровою, в кінцевому рахунку, ви повинні захистити вашу шкіру, коли ви перебуваєте за межами більш тривалий час.

приймаючи лецитин

Ви повинні прийняти деякі добавки лецитину або продукт, що містить лецитин. Лецитин є жирова речовина. Це є важливою складовою всіх тканин організму. Він складається з гліцерину, жирних кислот, холіну, етаноламіну, інозиту і серин. Чотири останніх компоненти працюють інструменти, використовувані в передачі нервових сигналів і регенерації тканин. Лецитин є особливо важливим для функції і регенерації нервової тканини і шкіру. Лецитин також має очищаючу дію на шкіру. Це допомагає сальних залоз, щоб провести чистку виділеннями. Приймаючи щодня дозу одного лецитину або продукт, що містить лецитин значною мірою допоможе зберегти шкіру молодою і регенерації шкіри від пошкоджень.

вживання в їжу риби і морепродуктів

Страва з риби або морепродуктів, щонайменше кожен другий день виявилося, щоб зберегти шкіру у хорошому стані і допомогти шкірі, щоб уникнути шкідливого впливу сонячних променів. Ви повинні включати жирну рибу, так як жирна риба має особливо високий вміст вітамінів А і D, важливі для здоров’я шкіри.

використання рослинного масла-на вашу шкіру

Використання актуальних продуктів, що містять певні типи рослинних масел або навіть за допомогою деяких з чистого масла на шкіру щодня буде зробити шкіру гладкою і легкість регенерації від пошкоджень. Масла, які ці ефекти: масло примули вечірньої, насіння льону, масло огуречника, соєва олія, олія зародків пшениці та оливкової олії. Чисте оливкова олія хорошої якості можуть бути використані окремо на шкірі після щоденного прання. Необхідна кількість дуже мало. Використовуйте рівно стільки, що необхідно, щоб наситити шкіру і роблять її гладкою.

споживання маслинової олії та інші натуральні масла

Використання оливкової олії у ваші страви допоможуть зберегти шкіру молодою і допомагають шкірі відновлюватися після пошкоджень і ознак старіння. Оливкова олія містить багато моно-ненасичених кислот і багато вітаміну Е. Проте шкіру необхідно буде також необхідні поліненасичені жирні кислоти. Тому ви повинні також споживати деяку кількість інших типів масел або добавки, що містять поліненасичені масла особливо цінним для вашої шкіри. Інших рослинних масел і жирних кислот корисні для вашої шкіри: масло примули вечірньої, насіння льону, масло огуречника, соєва олія і масло зародків пшениці.

приймаючи кон’югірованние linolaeic кислоти (CLA)

CLA є жирна кислота виробляється в шлунку корів бактеріями, вознісся на коров’яче кровотік і секретується в молоко. Ця кислота показала, щоб допомогти шкірі відновлюватися після заподіяного збитку і зберегти шкіру в стан неповнолітніх. Беручи CLA як доповнення може допомогти вам отримати тонкої шкіри, а також допоможе вам зберегти свою вагу на рівень розшуку. Жир молока і молочних продуктів також містять CLA і може поліпшити ваше здоров’я шкіри. Тим не менш, велика кількість жиру молочні продукти не добре для вашого серця і кровообіг.

щоденного догляду за шкірою

Шкіру слід мити не рідше одного разу кожен день з м’яким милом або миючих засобів. Люди повинні голити під час прання або після миття, залежно від гоління методу. То ви повинні використовувати масло або крем, щоб захистити шкіру і зробити її гладкою і пружною. Використовуйте продукт, що містить натуральні масла з омолоджуючі властивості. Якщо ви страждаєте від акне або інші проблеми шкіри, миючих засобів і захисної крем повинен містити інгредієнти для лікування цієї проблеми.

Перед піддаючи шкіру важкі сонці протягом тривалого часу, ви також повинні використовувати деякі додаткові продукти з сонцезахисним екраном. Якщо ви використовували продукт з сонцезахисним козирком або засоби для макіяжу протягом дня, це має бути змиті у вечірній час, і новий шар захисту крему закладений.

Більш основного прання та догляду, що, що викладені тут, не є необхідним, і може насправді пошкодження шкіри вашого. Те ж саме вірно для інтенсивного використання макіяжу.

не курю

Куріння робить дуже негативний вплив на шкіру, в кінцевому рахунку, і буде викликати багато зморшок.