Наскільки це безпечно об’єднати пластичні операції

Зі зростанням популярності пластичної хірургії, кількість доступних процедур для зміни форми і омолодити тіло збільшилася. Багато людей вважають, що мають кілька процедур, що виконуються одночасно. Це, безумовно, має сенс зробити так, так анестезії вводитимуться тільки один раз і не буде одного періоду відновлення. Крім того, витрати, пов’язані з комбінованою операції, ймовірно, буде менше, ніж з їх зробити окремо.

Тим не менше, найбільш важливим аспектом прийняття рішення або не мати комбінований процедур безпеки. Є кілька важливих факторів, які повинні бути considered.The стану здоров’я людини зазнає пластичну хірургію розглядається в першу чергу. Пацієнти, які не мають значних медичних проблем, менш імовірно, мають ускладнення, пов’язані з операцією або наркозом. Часто, пластичний хірург буде просити, що пацієнт отримує передопераційної медичний огляд від його лікаря.

Тривалість операції є дуже важливим. Особливо тривалих процедур протягом 6 годин може призвести до більш високою частотою ускладнень. При об’єднанні процедур може призвести до тривалої операції, багато пластичні хірурги рекомендують своїм пацієнтам є процедури, здійснювані в різний час. Часто з довшою операції, пацієнти залишаються в лікарні або завірену центр післяопераційного догляду протягом 1 -2 днів.

Види пластикових хірургічних процедур, також приймаються до уваги при їх об’єднанні. Деякі процедури, такі як ринопластика (зміна форми носа або), пластика повік, збільшення грудей або викликати запалення менше тіла і переноситься краще, чим більше процедур, таких як підтяжка живота або великого обсягу ліпосакції. Таким чином, комбінація менше процедур або малого та великого процедура зазвичай добре переноситься. Наприклад, невеликого до помірного об’єму ліпосакція і підтяжка живота, ринопластику і збільшення грудей, повік і операції підтяжки обличчя, як правило, виконується в той же час.