Волосся Перм – Перм будинку зачіску

Створення пряме волосся кучерявими не нова ідея зачіска. Жінки в Стародавньому Єгипті їх волосся покриті брудом, обмотав навколо дерев’яних стрижнів і потім використовується тепло від сонця для створення локонів. Хвилі, що не змиє є більш недавнє нововведення. Сучасні завивки були розпочате А.Ф. Willat, який винайшов “холодної завивки” техніки в 1934 році. З тих пір, поліпшені препарати і все більш витончені методи зробили хімічну завивку самий універсальний варіант в зачіску.

як волосся завивкою працює
Перм робіт за рахунок руйнування внутрішньої структури вашого волосся і їх реформування навколо бігуді, щоб дати нову форму. Волосся слід мити до завивки, оскільки це змушує лусочки на кутикулу обережно підніматися, дозволяючи завивка лосьйон, щоб увійти в стрижень волосини швидше. Завивка лосьйон змінює Kertin і руйнує сірчані зв’язку, які з’єднують волокна разом, як клітини у внутрішніх шарах кожної волосини. Коли ці волокна стали вільно, вони можуть бути сформовані у нову форму, коли волосся натягнутою на бігуді або завивки стрижня. Після того, бігуді або стрижнів на місці, більш лосьйон застосовується і Пермського залишилося розвивати, щоб виправити новою формою. Час розробки може варіюватися залежно від стану і текстуру волосся. При розробці завершена, змінилися посилання на волоссі повторно сформований у свою нову форму шляхом застосування другої хімічний відомий як нейтралізатор. Нейтралізатор містить окислювач, який фактично відповідає для закладення непрацюючі посилання і виробництві Скручування або хвилі постійно.

Тип ротор, який виробляється залежить від ряду факторів. Розмір бігуді, мабуть, найважливішим, оскільки це визначає розмір куточка. Взагалі кажучи, чим менше бігуді менше і, отже жорсткий завиток, а середніх і великих бігуді як правило, дають набагато слабкіше ефект. Сила лосьйон використані також може мати значення, так само як і текстуру і типу волосся. Волосся в хорошому стані займає Пермі набагато краще, ніж волосся в поганому стані і тонке волосся кучері легше, ніж тверді волосся.

Після хімічної завивки потрібно 48 годин для кератин у волоссі, щоб зміцнитися природно. За цей час волосся є вразливим до пошкоджень і повинні розглядатися з обережністю. Опір миття, чищення, енергійний розчісування, сушка або набору Ting, кожний з яких може привести до Пермі падати. Як тільки волосся було після хімічної завивки воно залишається і кучеряве форми, як вона була сформована, хоча новий зростання буде прямо. Час іде скручування може пом’якшити, а якщо волосся довге, його вага може зробити ротор і хвилі з’являються набагато більш вільним.

Салон на дому в порівнянні хімічної завивки волосся
Perming такої делікатної операції, що багато жінок віддають перевагу залишити його в руках досвідчених, професійних комоди волосся. Переваги наявності волосся після хімічної завивки в салоні кілька. Волосся спочатку аналізується, чи є він у потрібному стані взяти Перм, кольоровий, поза станом, або надмірно оброблені волосся не можуть бути придатні. З професійним Пермі є і більш широкий вибір в типі завиток – різні сильні сторони лосьйону і різні намотування всі дають ряд завитки, які не доступні в будинку Пермі.

Головна сторінка Правила для хімічної завивки зачіска
Якщо ви використовуєте Пермі будинку, дуже важливо, щоб ви прочитали і дотримуйтесь інструкції, що додається до продукту. Не забудьте зробити тест згорнутися для перевірки Вашого волосся підходить і перевірити, щоб переконатися, що у вас є достатньо бігуді. Ви, мабуть, хочете, щоб заручитися допомогою друга, так як це неможливо, щоб завити задніх відділів ваші власні волосся належним чином, так що вам доведеться протягнути руку допомоги. Час має вирішальне значення – не піддавайтеся спокусі, щоб видалити лосьйоном до часу дано або залишити його на довше, ніж вказано.

Салон завивки – вибори
Професійний перукар може запропонувати цілий ряд різних типів Пермі, які не доступні для домашнього використання:

Кислота завивки виробництва високозбагаченого обумовлено гнучкої кучерями. Вони ідеально підходять для волосся, які чудово, чутливі, тендітні, пошкоджені або тоновані, оскільки вони мають злегка кислому дія, яка зводить до мінімуму ризик пошкодження волосся.

Лужна хімічна завивка дати сильні, міцні результаті завиток на нормальній і стійкою волосся.
Екзотермічно Пермі дати пружний, пружні локони. “Екзотермічно” відноситься до ніжних тепло, яке виходить шляхом хімічної реакції, яка відбувається, коли лосьйон змішані. Тепло дозволяє проникнути лосьйон кутикулу волосся, кондиціювання та зміцнення волосся зсередини, як лосьйон форм волосся в свою нову форму.

Будь-який з вищевказаних типів завивки можуть бути використані з різними методами для одержання ряду результатів відповідно до: – корпус завивки дуже м’які, вільні завивки створені за допомогою великих бігуді або кілька разів роликів. Результати додається обсяг з натяком на хвилі і руху, а не кучері. Коренева завивки додати ліфт і обсяг кореневої області тільки. Вони дають висоту і повноту, і тому ідеально підходить для короткого волосся, яка має тенденцію до квартири.

Спіральні Пермі створюють романтичну спіральні завитки, ефект, який виходить шляхом намотування волосся навколо спеціальної довгою бігуді. Масою кучерів робить довге волосся виглядають набагато товщі. Стек Перм дати завиток і обсяг однієї – довжини стрижки за допомогою бігуді різного розміру. Волосся на верхній частині голови залишається unpermed в той час як середні і кінці мають локон і рухами. Плетіння завивки включати завивки певних ділянках волосся і залишаючи інші прямий з отриманням суміші текстури і природний вигляд тіла і пружність, особливо в області навколо особи, такі як бахрома.