IPL лікування може допомогти старіння жінок

З населенням бебі-бумерів старіє, IPL послуги з лікування у високий попит. Ця терапія омолодження шкіри може зменшити і зняти появу пігментних плям, поліпшити зовнішній вигляд шкіри, видалення веснянок, що з’явилися в результаті перебування на сонці, а також поліпшити зовнішній вигляд, видаливши почервоніння, яке викликане пошкоджені капіляри. Процес, який може зробити все це відбувається, називається фотоомолодженню для обличчя і тіла.

Що відбувається, коли одна відправляється на процедури з використанням IPL photorefuvenation? Lumenis IPL технологія може поліпшити зовнішній вигляд фото-старіння шкіри. Процедури шкіра більш гладкою і надає йому більш навіть тон шкіри через процес називається фотоомолодження. Це може допомогти пацієнтові стирання “час” у своїй зовнішності без будь-яких простоїв. У деяких процедурах інших типів, які намагаються досягти тих же результатів, пацієнти повинні залишатися в приміщенні і не може бути в змозі продовжувати повсякденну діяльність відразу. Це не у випадку з IPL лікування. Найбільш терплячі відгуки на результати терапії лікування показали, що вони задоволені результатами для певних частин тіла, а саме особи, шиї і грудях руками областях.

Режиму IPL лікування складається з 5:56 процедури, які дані кожні три тижні. Широкий світловий спектр у видимій і близькій до інфрачервоної області спектра від 515 м до 1200 нм. Перевага використання IPL замість хімічного пілінгу ТСА в тому, що відновлення набагато швидше. Це робить його набагато більш широке визнання. IPL є основою для різних методів, які використовуються для поліпшення текстури шкіри, лентіго, телеангіектазії і меланодермії.

IPL лікування використовуються в поєднанні з вітаміном А і розчинний вітамін С, лікування може зробити тонкі зміни в зовнішності, так що вона не випромінює “, яку роботу ви зробили?” думки в умах тих, які бачать пацієнтів щодня. Іншими словами, це робить віку зміна здатися більш природним. Retexturing поверхні шкіри 4-6 процедур виконуються один місяць. Рішення кожної проблеми, яку пацієнт може призвести зовнішній вигляд пацієнта, здається, років на десять молодше.

IPL лікування підходить для жінок різного віку. Проте, найбільшою групою є жінки з кінця сорокових до початку п’ятдесятих років і вище. Результати високо цінуються і приймаються як відмінний спосіб, щоб виглядати молодше.