як зробити вашу груди більше

Жінки, які наділені повними грудьми сприймається як більш сексуальною і бажано, і ви можете дізнатися, як зробити вашу груди більше, а також. Є багато методів для досягнення цієї мети, за допомогою кремів, гормональних препаратів і трав.

Використовуючи природні методи, однак, це кращий варіант, оскільки він має менше побічних ефектів і не небезпечні явища, які можуть виникнути у зв’язку з вправами. Вправа є одним із способів зробити вашу груди більше природно.

вправи плечі стіну

Встаньте прямо, спина щільно притиснута до стіни. Витягніть руку і зігнути їх в ліктях в низхідному русі. Тримайте плечі прямі і притиснуті до стіни. Тільки ваші лікті повинні рухатися вгору і вниз разом з вашими руками. Чи є у цих від 10 до 20 секунд.

Підтримуйте ваше пряма постава і вашу позицію проти стіни у вправі. Як зробити вашу груди більше залежить від вашої рішучості виконувати ці вправи.

дошки віджимання

Це віджимання робиться за допомогою дощок. Дошки використовуються для підтримки грудей і поступово зменшуються, як ви звикнете до здійснення. Ці віджимання розширенню грудної клітини і допомагають підтримувати тонус м’язів. Гарна постава є одним із способів, як зробити вашу груди більше, а також.

рядків ваги назад

Це альтернативні вчення про те, як зробити вашу груди більше. Все, що вам потрібно зробити, це підставки для ніг з підставкою, принаймні, одна нога високо і потім потягніть вагу за допомогою вашого бару. Бар може бути 2 футів над підлогою. З прямою спиною, а ноги підтримується стенді чи дошці, тягнути вагу вгору.

Ви повинні лежати на спині, обличчям до стелі. Це допоможе випрямити спину і підтягнути груди, щоб зробити вашу груди більше. Ви можете зробити це 10 разів, а потім поступово збільшувати як ваше тіло реагує на фізичні вправи.

Стілець віджимання

Це один дієвий метод, як зробити вашу груди більше. Використання стільця, торкніться підборіддям до стільця, принаймні від 10 до 15 разів. Ваші ноги повинні бути розтягнуті позаду вас. Ці вправи підтягнути груди і не допускати їх провисання. Воно також запобігає в’ялі руки і скрині.

Ось деякі з природних способів використовувати на тому, як зробити вашу груди більше. Роблячи їх регулярно допоможе зробити вашу груди більше і твердіше. Ви будете виглядати сексуальніше, теж, коли в поєднанні з гарною поставою.