як застосовувати сам засмага

Небезпека сонячних ванн, добре задокументовані, тому підроблений загар стає все більш популярним. Дотримуйтесь цих кроків, щоб забезпечити Вам досягти ідеального засмагу.

попередньої заявки

(А) Якщо у вас чутлива шкіра, зробити патч тест на невеликій ділянці шкіри за 24 години до нанесення на все тіло. Якщо реакція розвивається не використовують.

(B) Відлущування ретельно і переважно протягом 2-3 днів до сам засмага додатки. Це дасть більш гладку поверхню для штучної засмаги, які повинні застосовуватися і запобіжить загар стає неоднорідним і нерівномірним.

(C) Зволоження на щоденній основі, переважніше використання зволожуючий крем, який з тієї ж марки, як продукт самостійного засмаги. Уникайте основі олії зволожуючі, які можуть перешкодити поглинанню самостійного засмаги продуктів робить їх неоднорідними і нерівномірним.

(D) Видалення небажаного волосся не менше 24 годин перед нанесенням сам засмага.

(Д) видаляти жорсткі шкіри з п’ят ніг.

перш ніж почати

(А) Видаліть всі сліди макіяжу з не миючий засіб на основі масла або для зняття макіяжу.

(Б) зняти прикраси.

(C) Чи не носити духи, дезодорант або масляній основі лосьйону для тіла.

Інструкція по застосуванню

крок 1: отшелушивающие
Відлущування всього тіла з використанням щедре кількість отшелушивающих продуктів, звертаючи особливу увагу на лікті, коліна, руки, ноги і щиколотки. Як тільки продукт був ретельно втирають в шкіру він може або бути mitted, губкою або змити. Висушіть шкіру водою.

Крок 2: Зволожуючий
Нанесіть зволожуючий лосьйон для тіла по всьому тілу, звертаючи особливу увагу на більш сухих районах, включаючи лікті, коліна, щиколотки, ступні і кисті рук. Залиште, щоб поглинути повністю.

Крок 3: сам засмага додатків
(А) носити рукавички, щоб захистити руки від фарбування.
(Б) Нанесіть невелику кількість штучну засмагу до кінчиків пальців і нанесіть на обличчя невеликими круговими рухами. Змішайте продукт по всій поверхні, наче нанесення основи. (С) застосовувати мінімальні продукту навколо брів і лінії волосся, у вухах і за вухами.
(D) Наносити продукт рівномірно на шию і плечі, знову працює в невеликі кругові рухи вниз до зброї.
(E) Зігніть лікті, і застосовувати мінімальні продукту до ліктів просуваючись вниз до нижньої руки і рівномірно розподілити.
(F) наносити тонік на область грудей при необхідності робочі вниз до живота.
Зігніть коліна і підмітати тільки мінімальні продукту над колінами.
(G) Застосовують щедре кількість продукту рівномірно на верхні і нижні ноги, але ще раз, використовуючи мінімальну продукції за щиколотку.
(H) підмітати мінімальним штучний загар на ногах, уникаючи контакту з цвяхами і підошвах ніг, так як це може викликати появу плям.
(I) Попросіть кого-небудь допомогти вам подати заяву сам засмага на спині.
(J) знімати одну рукавичку і змести його через іншу руку. Зніми другу рукавичку і змести його над іншою рукою обережно. Уникайте попадання продукту на нігтьову пластину і долонь рук, так як це фарбування причин.

Крок 4: дайте висохнути, не вступаючи в контакт з водою

в той час як засмага розвивається

(А) Носіть просторий одяг та взуття немає можливості
(Б) Уникайте поту, уникаючи вправ і тепла
(C) Тримайте шкіра повністю висохне,
(Г) Не використовуйте інші предмети туалету або косметику
(Д) Не приймайте душ протягом не менше 6-8 годин. Переважно застосовувати перед сном і душ вранці.

Після засмаги розробила уникати використання наступних продуктів краси:

() Важкі продукти і отшелушивающие скраби для обличчя
(B) Засоби, що містять АНА
(C) Тіло кисті / люфи / рукавички

Акуратно промокніть шкіру сухою після душу, не тріть. Уникайте надмірного використання мила. Не фарбуйте воском, гоління або відбілювання. Уникайте купання, оскільки це скорочує термін служби засмагою, і освітлювання.