шукає найкращий вмивання ось контрольний список

Подивимося правді в очі. Є так багато варіантів там, це не дуже легко знайти кращий вмивання на ринку. Як ви знаєте, якщо ви обираєте миючий засіб очистить вашу шкіру ефективно? Як ви можете дізнатися, якщо він залишить вашу шкіру сухою, як ваше мило робить? Ось список, який допоможе вам зробити правильний вибір і відповісти на всі ці питання легко.

Пошук кращих вмивання:

Перевірте його інгредієнтів – Містить вона які-небудь хімічні речовини?
Це перше і найважливіше, що потрібно перевірити в миючий засіб – або будь-який інший продукт шкіри на те пішло. Є так багато хімічних речовин, присутніх в загальній миючих засобів і кремів, це страшно.

Здебільшого ви побачите, що ці продукти містять парабенів і мінерального масла в них. Це небезпечні хімічні речовини – парабени є фактично канцерогенними. Вони можуть викликати рак у довгостроковій перспективі. Мінеральне масло, хоча і не так небезпечно, може висохнути шкірі, руйнуючи її природну вологість. Уникати таких продуктів, наскільки це можливо.

Це сувора миючий засіб – це буде залишити шкіру сухою?
Багато миючі засоби роблять хорошу роботу при очищенні вашої шкіри, з компромісом, щоб залишити його сухим. Цього можна уникнути, використовуючи миючий засіб містить натуральні масла. Ці масла зволожують шкіру, не роблячи його жирною.

Шукайте масло макадамії у вашому миючим засобом. Він вбирається в шкіру і легко поповнюється масла миючий засіб може бути зменшена.

Масло ши є також дуже ефективний при підтриманні вологості шкіри. Він швидко вбирається в шкіру і не залишає жирного відчуття позаду. Це також пом’якшують і заспокоює і пом’якшує шкіру.

Наскільки це безпечно для чутливої ​​шкіри?
Чутлива шкіра потребує особливого інгредієнти в миючий засіб. Важливий інгредієнт, який ви можете знайти в хорошому чутливої ​​шкіри вмивання є каолін. Цей спеціальний екстракт з глини очищає шкіру глибоко і є безпечним для всіх типів шкіри – навіть для чутливої ​​шкіри.

Вона очищає всі бруд і бруд наносять на шкіру, а також покращує місцевий кровообіг. Воно також допомагає в лікуванні дефектів шкіри і акне. Тільки найкращі вмивання матиме цей унікальний інгредієнт.

Перевірте інші інгредієнти – що вони роблять?
Маючи основний чищення і зволожуючі компоненти достатньо для очищення шкіри, є деякі інші переваги також, що миючий засіб може забезпечити.

Cynergy TK наприклад, посилює ріст колагену і еластину в шкірі. Ці два білки, допомагають у підтримці шкіру гладкою, пружною і зморшки безкоштовно.

Вітамін Е є потужним антиоксидантом, який захищає шкіру від пошкоджень, викликаних вільними радикалами знайти у забруднення навколишнього середовища.

Тепер, коли ви озброєні цю інформацію, ви зможете зробити правильний вибір і знайти кращий вмивання для вашої шкіри.