шукаєте огляд крем для обличчя не робити ці помилки

Я нічого не знаю про вас, але я можу посперечатися, ви вже спробували більшість кремів для шкіри, там і були розчаровані результатами. Навіть шукаєте огляд крем для обличчя не збирається, щоб допомогти вам багато. Майже кожен крем просувний одним відгук або інший. Який з них ви довіряєте?

Ви насправді не потрібні відгуків, крем для обличчя, щоб вибрати правильний продукт для вашої шкіри. Якщо вам уникнути цих поширених помилок, які роблять більшість людей у ​​виборі продуктів по догляду за шкірою, ви можете легко знайти хороший крем. Давайте подивимося тепер на цих помилках.

– Довіра відгуками сліпо
Це найбільша помилка людей. Вони просто сліпо довіряти відгуками крем для обличчя і не використовувати свої власні судження. Факт – є деякі упереджені і підроблені відгуки там теж. Ви ж не хочете купити будь неефективні або шкідливі продукти на їх основі.

Замість цього, виховувати себе на тому, що робить для гарного догляду за шкірою, а потім використовувати відгуки тільки в якості керівництва для доповнення вашого відома.

– Не приймати основні запобіжні заходи по догляду за шкірою
Немає крем для обличчя не може перетворити вашу шкіру в здоровою, красивою ніч один. Ефективність будь-якого крему буде обмежено, якщо ви не також приймають основні етапи догляду за шкірою.

Це включає в себе застосування ЗС екран, коли виходити на сонце, носити капелюх і шарф, щоб захистити шкіру від сонця і вітру, зберігаючи вашу шкіру чистою мити обличчя 2-3 рази на день.

Здорова дієта сповнена свіжих фруктів і овочів також буде йти довгий шлях відповідно вашу шкіру здоровою.

– Купівля креми завантажуються з хімічними речовинами
Більшість загальних догляду за шкірою містять агресивні хімічні речовини всередину, що може призвести до серйозних побічних ефектів, як алергія, подразнення шкіри і навіть рак.

Перевірити інгредієнти крему і уникнути його, якщо воно містить будь-які хімічні речовини, як парабени, мінеральні масла, вазелін і ароматів. Це те, що хороший огляд крем для обличчя виразно згадати.

– Чи не з використанням ефективних і натуральних продуктів
Це не легке завдання насправді. Якщо крем вільні від побічних ефектів і ефективні теж, чому б вам не хочете його використовувати?

Щоб знайти такі ефективні та безпечні продукти, зверніть увагу на інгредієнти, такі як вакаме. Цей японський морських бурих водоростей живить шкіру з великою кількістю вітамінів і мінералів, і тримає його здоровим. Він також захищає шкіру від пошкоджень, викликаних УФ-променів сонця, які можуть призвести до формування віку місці.

Природний вітамін Е є потужним антиоксидантом. Він захищає шкіру від дії вільних радикалів і володіє сильним протизапальним ефектом старіння на шкірі.

Масло авокадо є натуральним маслом, яке збільшує вміст колагену в шкірі. Це допомагає в підтримці шкіру гладкою і зморшки безкоштовно. Це масло також просочується глибоко в в шкіру і зволожує її зсередини.

На закінчення, ви не потрібні відгук крем для обличчя, щоб знайти хороші продукти. Просто зробити деякі дослідження і використовувати природні креми тільки. Ось і все!