факти про Видалення родимок лазерне

Лазерне Видалення родимок є одним з найпоширеніших методів, використовуваних, щоб позбутися небажаних родимок. Цей метод підходить тільки для лікування плоских молі, які чорного або коричневого кольору. Лазерний моль видалення не є ефективним способом піднятий моль або глибокі моль тим, що лазерний промінь не може проникати досить глибоко, щоб лікувати клітини моль.

Лазерне лікування використовує технологію Світла, де лазерний промінь використовується для розгону клітинах оброблених моль. Таким чином, без різання і строчка не потрібно. Це причина, чому рубці рідко з лазерною технікою Видалення родимок, як лазерний промінь ущільнення від кровоносних судин.

Ваша шкіра відчувається невелике поколювання під час процесу, коли лазерні імпульси. Залежно від розміру мовляв, може знадобитися більше часу для лікування великої мовляв. Оброблюваної області стануть червоними і темними після лікування. Моль повинна потім перетворитися на парші. Не тягніть парші передчасно, це призведе до формування рубців. Зазвичай це займає близько 2 тижнів для парші впасти природно.

Після відходу дуже важливо після видалення мовляв лазер. Намагайтеся уникати перебування на сонці якомога більше і застосовувати сонцезахисний крем, щоб захистити шкіру недавно розроблені протягом не менше 2 місяців.

Дізнавшись про те, як працює лазерне лікування для видалення моль і користуватися його благами. Тепер давайте подивимося на недолік цього методу. Основним недоліком Видалення родимок лазером, що вам потрібно пройти як мінімум 3 сеанси для одного благаючи, щоб бути повністю зникли. А вартість лазерного лікування досить доріг, вона коливається від $ 50 до $ 400 за сесію на моль залежно від розмірів і тяжкості моль. Це в кінцевому підсумку може стати дуже дорогий спосіб видалення небажаного родимок. Деякі можуть виявити лазерне лікування, щоб просто полегшити колір мовляв замість його видалення, після сплати так багато.