підводка для очей введення

При застосуванні олівця для очей, нахил голови назад трохи і тримати очі напіввідкриті, щоб ви бачите себе в дзеркалі, як ви подаєте заяву лайнера. Лінія має бути намальована на верхній кришці з внутрішньої сторони ока до зовнішньої сторони. Нехай сухий лайнер перш ніж відкрити очі повністю. Щоб пом’якшити здатися жорстоким олівець для очей, пляма його трохи, використовуючи кисть. Нижня кришка вирівняна із зовнішнім ободом звужується до внутрішній стороні ока. Рідкий лайнер повинен бути застосований одним плавним хід поки олівцем наноситься погладжуючи область злегка. Занадто товстий олівець для очей виглядає не дуже добре так що йти на більш тонкі лінії. Рідкі лайнери вимагають практики і щіткою завжди повинні бути промиті для зняття макіяжу після їх використання. Якщо ваша рука ні добре, ні стояти близько до дзеркала, щоб запропонувати його утримувати від дзеркала.

У той час як використання порошку тіні в якості вкладиша, то розумні провести тканини прямо під вашим оком, щоб уникнути попадання в нього всім ялець. Самий відмінний інструмент застосувати підводка для очей є DAB аплікатором. Liner застосовуються як ряд тире або точки або короткі перисті штрихи на лінії вій набагато легше контролювати, ніж суцільною лінією. Якщо ваші повіки жирна, потрібно підготувати його спочатку, як ви робили для тіней для повік олівець для очей, щоб уникнути від переміщення вгору в складку області. Коль олівці переважно підходять для внутрішніх країв верхньої і нижньої кришками, а не підводки як незабаром мазки легко і також не добре для очей.

Щоб додати жвавості в опущені і втому очей, лінії зовнішньої третини очі майже торкаючись віями і широкі лайнер трохи вгору на розі очі. Існує процедура, яка може визначити свої очі постійно називають мікро-пігментації, також відомий як постійного олівця для очей. Тут органічний пігмент закріплена під шкіру за допомогою ручного пристрою, який проколює шкіру сотні разів на хвилину з дуже тонкою голкою і штовхає кольору в потрібне місце. Ця процедура також використовується для формування брів, колір губ і рум’ян, щоб додати ваші щоки постійно. Вона також може бути використана, щоб носити постійний тіней. Однак, оскільки ця процедура є більш болючим і дорогим, більшість жінок хочуть робити макіяж Замість того, для постійних процедур.

Коричневий, темно-синій і темно лайнери здаються красивими на світлі очі в той час як коричневі і вражаючі відтінки часто використовується для збільшення красу темно-коричневі і чорні очі. Точні і яскраві штрихи можуть бути досягнуті за допомогою рідкої підведенням для очей в той час як олівець Олівець для очей краще, щоб дати м’якості при дотику до очей. Експериментувати з кольорами, ви можете зволожити крихітної плоскою кистю використовувати темні тіні для повік олівець для очей або як вкладиш торта і кисті повинні бути проведені, як перо. Олівець підводка обумовлюють необхідність в уточненні раніше через них.