продуктів, які посилюють симптоми артриту

Може ви їсте активізувати симптоми артриту? Може бути, каже Лона Sandon, дієтолог, представник Американської дієтичної асоціації та доцент кафедри клінічної дієтології в Університеті штату Техас в Далласі Південно-Західного.

Існує деякий вказівку, вона говорить, що продукти, які прозапальних – означає, що вони призводять до запалення в організмі – може погіршитися артрит (який часто є результатом запалення). Але в кінцевому рахунку є трохи наукового консенсусу щодо Зокрема продукти є більш проблематичними, ніж інші. “Те, що ми знайдемо, коли ви заглибитися в дослідження є те, що це дуже індивідуально,” говорить вона. “Що одна людина повідомляє як проблемний їжу, інший людина не може.”

Щоб точно визначити, що у вашому раціоні може посилити симптоми, Sandon говорить тримати їжу запис саме те, що ви їсте і п’єте і відстежувати, як ви відчуваєте, разом з тим. Від трьох до чотирьох тижнів, повинні допомагати визначити будь закономірності в симптоми, пов’язані з конкретною їжі чи їжі.

Так що ваш блокнот і ручка готова – це ті продукти, які можуть погіршити ваше артриту:

Насичені жири

Існує ряд доказів, що дієти з високим вмістом насичених жирів – зокрема, тип, який називається арахідонова кислота – може збільшити запалення в організмі, каже Sandon. Харчові продукти, які багаті арахідонової кислоти включають тваринні білки, такі як червоне м’ясо, птиця, свинина, яєчний жовток, молюски та повне знежирені молочні продукти.

Оскільки середня американська дієта звичайно включає в себе м’ясо на обід і вечерю, скорочення до м’яса, щоб один раз на день – і підтримки розміру порцій, щоб три або чотири унції – може бути достатньо, щоб відчути різницю, говорить Sandon.

Не всі жири мають побічних ефектів, однак. Приймаючи омега-3 жирні кислоти доповнення принаймні, два грами на день було показано, що протизапальну дію на артрит, говорить Sandon. Їжте більше риби багаті омега 32s, як лосось і палтус, також є гарною ідеєю.

Паслін овочі

Загальна претензія в тому, що ця група овочів – яка включає в себе картоплю, перець і помідори, щоб назвати декілька – може негативно вплинути на симптоми. Інформація в першу чергу анекдотичні, говорить Sandon, тому головним завданням є відслідковувати, що ви їсте і п’єте, щоб побачити, якщо ці овочі впливають на вас.

Це не значить, інші продукти слід уникати. Дослідження показують зворотне: що їдять рослинну дієту (більше фруктів, овочів і рослинних білків) може допомогти, каже Sandon. “Різні рослинні речовини і антиоксиданти в овочах і фруктах мають протизапальні властивості,” говорить вона. “По суті, вони діють як аспірин або ібупрофен, які є протизапальними, вони просто не в концентрації ліки настільки ви не бачите негайне полегшення. Ви повинні створити, що споживання протягом довгого часу. ”

Це той випадок, коли більше їжі може бути добре для вас. “Більшість людей є, може бути, один фрукт і один овоч на день», говорить вона. «Нам потрібно до, що чотири або п’ять чашок фруктів і овочів на день.” Це за часом може допомогти “, що деякі з ранкової скутості бути звільнений”, говорить вона.

Очищене зерно і вуглеводи

Дієти з високим вмістом очищеного зерна, рафінованих вуглеводів і цукрів, як думають деякі, щоб виробити більше запалення в організмі, хоча дослідження не підтвердило це поки що. “Загальний рада слідувати поточної дієтичні керівні принципи згасити Міністерства сільського господарства США і Департамент охорони здоров’я та соціальних служб, і це повинно зробити принаймні половина вашого зерна цільного зерна”, говорить Sandon.

Хворих артритом також мають близько два рази більшому ризику серцевих захворювань, говорить Sandon. “Ми знаємо, що прості цукру і насичених жирів не добре для серця і, що цільні зерна.”

алкоголь

Вживання надмірної кількості алкоголю – зокрема, пиво – як було показано, збільшує ризик подагри, формою артриту. Алкоголь може підвищити рівень сечової кислоти в організмі (перевантаження сечової кислоти є основною причиною подагри).

Ті, у кого інші форми артриту можуть або не можуть бути під впливом алкоголю – це дуже індивідуально, говорить Sandon. “Деякі говорять, що якщо у них є напій з вечерею, вони можуть бути більш жорсткими і нездорові на наступний ранок.”

На додаток до цих підозрюваним продукти, такі чинники способу життя може посилити артрит:

ожиріння

Ті з артритом, зокрема, остеоартрит, як правило, мають більш ожиріння. Це робить більше, ніж створюють додаткове навантаження на суглоби, говорить Sandon. “Ми звикли думати, жир просто сидів і нічого не робив, але тепер ми знаємо, що жирові відкладення насправді виробляє гормони, які тримають тіло в якомусь постійному напруженому стані, що сприяє запальної реакції.” З часом, які можуть зашкодити артерії , створити холестерину і підвищують артеріальний тиск, Sandon говорить.

Досягнення здорового ІМТ між 20 і 25 є ідеальною, говорить Sandon, але навіть просто 5 до 10 відсотків втрати ваги піде на користь те, що відбувається метаболічно в організмі.

Не здійснює

“Кілька років тому, вони думали, що вправа сприятиме подальшому пошкодження суглобів,” говорить Sandon “, але ми з тих пір виявили, що була дійсно погана порада. Люди з артритом повинні переміщати свої тіла регулярно і перемістити їх з’єднання у всьому діапазоні рухів. ”

Аеробні вправи і тренування з обтяженнями може як допомогти. Дорослі повинні намагатися принаймні 30 хвилин 5:55 днів на тиждень, а для тих, кому необхідно схуднути, рекомендується 60 хвилин 5:55 днів на тиждень, каже Sandon.

У нижньому рядку:

Рослинної дієти з високим вмістом фруктів і овочів може змінити ситуацію в довгостроковій перспективі, каже Sandon. Якщо ви зміните своє харчування, відчувала полегшення в 2:58 місяців. “Їжа не настільки потужним, як ліки, але це може допомогти більш-час”.

“Це дійсно про загальну структуру харчування і способу життя на постійній основі, а не тільки те, що ви, можливо, з’їли ніч раніше. Це те, що ми робимо, як спосіб життя день у день, що робить велика різниця “, говорить вона. “Це стосується і інших хронічних захворювань, також, не тільки артритом.”