особистої гігієни, як створити дикі зачіски ідола

У цьому питанні, я покажу вам, як урізноманітнити ваш погляд з зачіскою під назвою «Savage Idol”, які ви можете розглянути намагається його!

У цієї зачіскою, коли ви носите щось нове, і ви дуже потрібні увага від хлопців або дівчат. Створити такий погляд американського Ідола, які залишають людей, які бажають більше вас!

Savage Idol (для жінок з середнім і довге волосся)

Як створити цей погляд

А. Намочіть волосся ретельно і ніжно-де-клубок (якщо така є) з широкими зубами.

B. У той час як ваші волосся ще мокрі, застосовувати щедре кількість масло в крем для догляду за волоссям над вашими волоссям. Потім нахиліться вперед і промокніть волосся сухим рушником для створення об’єму.

C. використовуйте фен дифузор волосся удар по всій довжині волосся. Ця дія створює завитки і об’єм.

D. Щоб створити більше обсягу, спробувати використовувати сушарку дифузор волосся шляхом сушіння нижнього кінця волосся.

E. У той час як ваші волосся ще вологі, crucnch кучері вгору по купірованію ваші волосся від кінців до середини довжини.

F. Нарешті, розділіть волосся на невеликі частини і розкачати їх в щипці для завивки, залишивши лише 10 см від шкіри голови і нанесіть крем укладки для створення об’єму.

Savage Idol (для людини з коротким волоссям)

А. Намочіть волосся ретельно

B. У той час як ваші волосся ще вологі, нанесіть щедре кількість масло в крем для догляду за волоссям всієї вашої волосся.

C. Використовуйте фен з концентратором разом з гребінцем і удар волосся після ваших вух вгору.

D. розчешіть бахромою з гребенем убік. Це дозволить завершити роботу.

Спробуйте цю зачіску в минулі вихідні, перш ніж приступити до Вас в офіс, у разі, якщо це не вийде добре, і ви назавжди запам’ятає за неправильною причини.